Přírodními doplňky stravy od Topvet

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Přírodními doplňky stravy od Topvet

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verkaherka001 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514434
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Já bych potřebovala sehnat něco na lepší spánek a celkově teda i na imunitu a únavu. Tady to podzimní počasí se mnou vždycky hrozně mává, ale nechci se dopovat chemickýma věcma.

    • #514680
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Já si objednávám Outkovku pestrou taky z Houbicky.eu protože mají ty houby opravdu kvalitně zpracované. Chtěla jsem něco celkově pro podporu imunity a celkovou prevenci a co ji pravidelně užívám tak se cítím až neuvěřitelně líp, jsem ráda, že jsem to objevila 🙂

      • #514801
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Moc děkuji za odkaz. 🙂 Líbí se mi že na houbicky.eu tam mají opravdu spoustu hub na spoustu problémů, což mě docela překvapilo. Každopádně objednala jsem a začnu brát. Prozatím jsem dokoupila ještě melatonin.

      • #514787
        m
        marianana
        Účastník

        Děkuju tak jsem od nich začala užívat tu outkovku tak jsem na to zvědavá, ze všech doplňků co jsem viděla tenhle vypadá jasně nejkvalitnější 🙂

    • #514599
      a
      andy.blaha
      Účastník

      Co třeba tohle https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ ? Balení tě vyjde na cca 3 měsíce, takže se neděs té ceny. Reishi a celkově vitální houby mají široké spektrum zaměření a jsou pro nás skutečně prospěšné. Reishi je známá tím že při dlouhodobém užívání ovlivňuje právě zmíněný spánek, únavu a stres. 🙂 Na silnější účinek mají i extrakt.

    • #514529
      m
      marianana
      Účastník

      Taky chci něco přírodního, říkala jsem si, že bych zkusila nějakou medicinální houbu. Užíváte někdo, jaká je dobrá na celkové podpoření obranyschopnosti a kde koupit, aby byla opravdu účinná a kvalitní?

  • #513164
    E
    Esterinda
    Účastník

    Moc díky za napsané zkušenosti, určitě si od topvet.cz Migreen a Sleengreen objednám. Četla jsem na ně hodně dobrých recenzí, ale ještě jsem si to chtěla takto ověřit.

  • #512995
    H
    Hanička45
    Účastník

    Jde o bylinné tablety, takže žádné závislosti ani vedlejších účinků se bát nemusíte. Tady najdete veškeré informace http://www.topvet.cz/tobolky/bylinne

  • #512901
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, a to jsou jen bylinky? Nemá to třeba nějaké vedlejší účinky nebo nemůže na to vzniknout závislost?

  • #512887
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já od nich kupuju bylinné tablety a jsem moc spokojená. Konkrétně Migreen na bolest hlavy a Sleepgreen na spaní.

  • #512736
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s přírodními doplňky stravy od Topvet? Klasické tablety na bolest mi nedělají dobře na žaludek, tak zjišťuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist