Přírodní pleťová kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Přírodní pleťová kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494965
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Používáte i přírodní dekorativní kosmetiku ? Ocenila bych doporučení na kvalitní make-up a tvářenku nebo rozjasňovač 🙂

    • #495180
      J
      JaninaR
      Účastník

      Nějakou dobu si objednávám kosmetiku z wereco.store, narazila jsem na ni v diskuzi, kde se řešila přírodní kosmetika, tak jsem si objednala vzoreček makeupu a korektor no a jsem velmi spokojená. Složení mě nadchlo, nemám o něm nejmenší pochyby a co mě překvapilo je, že makeup příjemně voní po vanilce 🙂

  • #494198
    m
    milka8
    Účastník

    Mně vyhovuje česká kosmetika Nobilis tilia, kupuju si od nich kromě jinýho i řadu přímo na aknózní pleť

  • #493761
    h
    hancanov
    Účastník

    Jestli nevíte jakou, tak zkuste mrknout na e-shop milujubio.cz mají výběr tý nejkvalitnější bio kosmetiky

    • #493961

      kvapik
      Účastník

      Super, moc díky za tip 🙂

  • #493618
    H
    Hanička45
    Účastník

    Holky, taky bych kosmetiku vyzkoušela – nevíte, jestli mají produkty i na mastnou a aknózní pleť?

    • #493821
      s
      susinka7
      Účastník

      Ano, doporučuji jejich produkty – Kašpar, Melichar a Baltazar – čistící pleťové tonikum, čistící pěna a hydratační krém. Toto trio kupuju dceři a pleť se jí krásně vyhladila.

      • #494072
        H
        Hanička45
        Účastník

        Moc díky za tip na značku Šumava Forrest, moc se mi líbí složení produktů a už jsem si je i objednala.

  • #493560
    s
    susinka7
    Účastník

    Zdravím, doporučuji kosmetiku https://www.sumavaforrest.cz/ Mají skvělé produkty, určitě budete nadšená jako já 🙂

  • #493442
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Ahoj, četla jsem velkou chválu na přírodní pleťovou kosmetiku. Dáte mi někdo doporučení na nějakou dobrou značku?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist