Přírodní doplňky stravy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Přírodní doplňky stravy

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Martiti a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516289
    b
    bertikber
    Účastník

    Užívali jste nějaké doplňky stravy když jsem se snažili i mimi? Můžete prosím něco doporučit?

  • #515925
    D
    Deniska11
    Účastník

    Pokud jde o čistě přírodní doplňky stravy, tak za mě vyhrávají vitální houby ze stránky houbicky.eu. Jsem s nimi naprosto spokojená. Užívám je již druhým rokem a musím říct, že nejen že jsem celkově v lepší fyzické kondici, ale jsme mnohem méně nemocná. A když jsem onemocněla, nemoc trvala 3 dny. Což jsem do té doby neznala. Problémy s imunitou jsem měla celý život, stejně jako se zažíváním celkovou únavou a slabostí. Takže pro mě již nepostradatelný pomocník.

    • #516016
      m
      majduska2299
      Účastník

      Mohu se zeptat jaké ty houbičky používáte? A berete je po celou dobu těch 2 let nebo si dáváte i pauzu?

      • #516171
        D
        Deniska11
        Účastník

        Užívám Reishi, Chagu a Cordyceps. Na všechno se můžete podívat https://www.houbicky.eu/. Pokud jsem bez problémů užívám vždy 3 měsíce a 3 vynechávám..Pokud nastane nějaký zdr. problém nasazuji extrakt. 🙂 Ale většinou tedy užívám 2x do roka. 🙂

      • #516141
        m
        marianana
        Účastník

        Já si od nich objednávám Housenici čínskou a jak píše Deniska, nikdy jsem se necítila líp, moc mi to pomohlo s energií, soustředěním, psychickou pohodou a zbavila jsem se díky tomu konečně ekzému 🙂

  • #515341
    M
    Mildinka
    Účastník

    Preferuji vyloženě přírodní věci, takže sahám po těch z Kratomworldu. Mají na výběr z tabletek nebo prášku. Na zimu vždy nasazuji Moringu, Acerolu a nebo Ibiškový květ. 🙂

    • #515413
      A
      Anka45
      Účastník

      Ibiškový prášek? To slyším tedy prvně, k čemu to prosím je? A vše je tedy pouze v sypké formě ne tabletky?

      • #515505
        M
        Mildinka
        Účastník

        Ano tento krásný růžový fialový prášek https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/bio-ibisek-sudansky-prasek-z-kvetu. Snižuje horečku, pomáhá zmírnit kašel, je dobrý na krevní tlak a posiluje srdce a oběhový systém. Redukuje cholesterol. Acerola je velkým zdrojem vitamínu C a Moringa obsahuje mnoho antioxidantů + samozřejmě další. 🙂 Ano je to ve formě prášku, ale mají i tabletky. 🙂

  • #510645
    h
    hancanov
    Účastník

    Já si oblíbila Kouzelné kapky, obsahují bylinky na imunitu a opravdu to pomáhá. Navíc je to přírodní, což jsem chtěla 🙂

  • #510222
    m
    mishelka78
    Účastník

    Já si kupuji vitamíny a doplňky stravy na Vitaslife. Kupuji si tam Magnesium, rozpustné Céčko- právě na tu imunitu a ještě jsem teď začala kupovat houbu Chagu, ta je skvělá také na imunitu a imunitní systém ve střevech. 🙂

    • #510520
      l
      libenka789
      Účastník

      To rozpustné céčko je jako šumák A ta houba prosím, to je taky nějaký prášek nebo něco na styl Jidášovo ucho?

      • #510669
        m
        mishelka78
        Účastník

        Céčko je v prášku a můžete si jej dát buď do koktejlu, čaje, kaše, vody..Já si ho dávám klasicky do vody a aspoň si tak nastartuji den. 🙂 Houba je v tabletkách, je vzácná a ceněná, chrání před volnými radikály a spoustu dalšího. 🙂 Berete 1-2 denně. 🙂

  • #509981
    f
    femuska
    Účastník

    Mě se osvědčil sirup 14 bylin, který nám doma pomáhá na imunitu. Pro naše děti je to už nutnost.

    • #510086
      l
      leoneska
      Účastník

      Ten sirup je prosím od koho? A kde ho seženu?

      • #510184
        f
        femuska
        Účastník

        Sirup je od Altaherby, takže zkuste jejich eshop. Mám  Taky výbornou zkušenost  s jejich kouzelnými kapkami k posílení imunity.

        • #510430
          g
          giska
          Účastník

          Nabízí taky přírodní dezinfekční směs s citronovým olejem. Ta je taky výborná.

      • #510163
        m
        michaela77
        Účastník

        Já ho taky kupuju, je to tenhle https://www.altaherba.cz/ah-sirup-14-bylin dceři moc chutná takže to je pro mě další velké plus, že je to konečně něco co jí nemusím nutit 🙂

        • #510344

          danina22
          Účastník

          No tak to taky zkusím, protože dostat něco do těch našich mlsáčů není jenom tam 😀 ale hlavně to složení se mi líbí, že je to přírodní na to si teď dávám pozor, aby v tom nebyly barviva apod.

  • #509818
    a
    anicka.12
    Účastník

    Kdo máte taky rád přírodní doplňky, můžete mi poradit co se vám osvědčilo na podporu imunity? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist