Pelíšek pro miminko

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Pelíšek pro miminko

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513865
    m
    marianana
    Účastník

    Já jsem pořizovala tento https://matysek.cz/pelisek-pro-miminko a je podle mě super. Mimi se tam uvolní, je tam v přirozené poloze jako když bylo v břiše a aktivují se mi tam svaly celého těla. Je tam super i ten bezpečnostní pás, který nebrání v pohybu a i materiály jsou kvalitní. Je znát, že je to poctivá česká výroba 🙂

    • #513899
      d
      danikk
      Účastník

      Noo to vypadá skvěle, něco takovýho jsem doufala, že objevím. Líbí se mi, že je naplněný těma kuličkama že bude vlastně jakoby ve vodě. Moc děkuju, hned objednávám 🙂

  • #513599
    e
    evcasl
    Účastník

    Taky sháním tak se k tobě připojím. Něco jsem si o tom načetla a chtěla bych právě taky takový pelíšek na uklidnění, ve kterém se bude miminko cítím pohodlně a v bezpečí tak, kdo máte zkušenost s nějakým, který se vám opravdu osvědčil, sdílejte prosím 🙂

  • #513441
    d
    danikk
    Účastník

    Ahoj maminky, chtěla bych koupit pro naše mimi takový ten pelíšek nebo hnízdečko, kde by mohla malá odpočívat aby neležela pořád jenom na rovném. Můžete mi nějaký doporučit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist