Opakující se akné v 35

Femina.cz > Fóra > Krása > Opakující se akné v 35

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 2 dny, 2 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518088
    k
    koralovka85
    Účastník

    Tak mě na akné třeba hodně pomohlo začít řešit problém zevnitř. Z venku je to jen taková náplast. Začala jsem používat tyhle probiotika http://www.czechvirus.cz/probio15 plus jsem k tomu začala užívat ještě SuperGreens, který je také od nich. Tam je směs spiruliny, chlorelly, mladého ječmene a pšenice a dalších vitamínů, minerálů a hub. Hrozně mi to pomohlo. Pročistily se mi střeva a akné začalo pomalinku mizet. O pokožku jako takovou se starám ještě kosmetikou Iuvenio, která je moje oblíbená a na pleti mi nevadí, neucpává mi póry, nedráždí pleť. 🙂

    • #518202
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Kosmetiku od nich také používám a jsem s ní spokojená. Používám ji snad už rok a jsem s ní opravdu spokojená, pleť i nedráždí, naopak ji hezky hydratuje a zklidňuje. Souhlasím ale s tím že pokud to není hormonální akné, tak by se to mělo řešit i vnitřně. Mě se dělalo hodně akné na zádech a kromě čistění mě bylo i poraděno, abych právě začala tělo čistit i zevnitř. Ten supergreens zní dobře. Spirulinu jsem zkoušela, ale strašně mi vadila ta chuť. Tobě to zle nedělá?

      • #518291
        k
        koralovka85
        Účastník

        Nene, mrkni se na ten odkaz a zadej si tam Trávení a zažívání, tam je najdeš ve dvou příchutích. 🙂 Zelené jablko a nebo lesní plody a proto mi to taky chutná, protože tam není cítit vůbec chuť těch zelených potravin. 🙂 Užívám je s pauzami, ale velmi mi pomohli s trávením, lepší pletí a i imunitou.

  • #517736
    b
    barcca
    Účastník

    Mně se akné vždycky vyhodilo když jsem použila nějaký výživný krém na vrásky. Dlouho jsem nemohla najít nic co by mi sedělo a teď používám už několik měsíců Živý kolagen s dračí krví viz https://nezestarni.cz/e-shop/telova-kosmetika/inventia/intenzivni-ochranny-a-regeneracni-krem-na-ruce-s-zivym-kolagenem-triple-helix-formula-75ml.html mám od nich ještě živou vodu a denní a noční krém a nikdy jsem neměla pleť hezčí. Má čistě přírodní složení, dokonale hydratuje a omlazuje pleť aniž by mi ucpával póry apod. a nejen, že nemám konečně žádné nedokonalosti na pleti, zmizely mi i jizvičky po akné, ale pleť se mi krásně zpevnila a zmizely mi i vrásky 🙂

  • #517710

    Kiri Cowell
    Účastník

    To je velmi zajímavé a jste velmi dobrý spisovatel. Přihlásil jsem se k odběru vašeho kanálu a těším se, až si přečtu další vaše skvělé příspěvky age of war game

     

  • #517699
    f
    femuska
    Účastník

    Já bych asi vsadila na nějakou vnitřní léčbu a kvalitní kosmetiku. Já mám moc ráda kosmetiku ambeauty.

    • #518126
      K
      Karkolka
      Účastník

      Hezký den, máte nějaký tip na vnitřní léčbu? Kromě pitného režimu i na nějaké vitamíny, kosmetiku cokoliv ? 🙂

  • #515613
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Já jsem zjistila, že je hodně důležitý pleť pravidelně čistit a hydratovat, takové ty vysoušecí přípravky na akné mi to celkově jenom zhoršovaly. Zkusila jsem toho hodně a perfektně mi sedla kosmetika https://www.iuvenio.com/ je bez parfemace a mám od nich vše od čistění pleti, pro krémy a séra a nikdy jsem neměla pleť hezčí. Na problematickou pleť je obzlvášť super jejich krém Retouch.

    • #517906
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Moc děkuju za radu, objednala jsem si od nich přípravky a moc mi to vyhovuje. Konečně něco co mi pleť perfektně hydratuje aniž by mi to ucpávalo póry 🙂

  • #514749
    A
    Andy2
    Účastník

    <p style=“text-align: left;“>Jak už se tu píše, chová se to jako hormonální akné. Zkuste vyřadit sladké, smažené, slané, hodně pít. Zkusit si udělat nové návyky. Podpořit zevnitř doplnky stravy.</p>

  • #514608
    P
    Petran.
    Účastník

    To vypadá na hormonální akne. Zkus z Notina La roche Posay, to mi stáhlo velký pupínky, určitě i Ordinary Lactic a vyřadit čokoládu, smažený, apod.. To zanáší tělo hrozně moc. Jak čistíš pleť?

  • #514470
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, jdu si ještě pro radu co dělat s akné v 35. Na puberta jsem už trosku starší.. chodí to ve vlnách. Někdy i 2 měsíce nic a pak bum. Stresem to asi nebude, protože jsem teď měla pekne těžký období a pleť úplně nádherná. Co vám pomáhá.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist