Oblečení pro děti

Femina.cz > Fóra > Móda > Oblečení pro děti

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511568

    danina22
    Účastník

    Já pro děti musím vybírat oblečení naživo, potřebuju to vidět, sáhnout si na materiál. Mám oblíbený nákupák v Praze kde vždycky vyberu krásný kousky…

    • #511686
      m
      michaela77
      Účastník

      A kam prosím tě chodíš? Jsem tady krátce a tak budu ráda za tip, kde se dají sehnat hezký věci 🙂

  • #511131
    h
    horakova.marry
    Účastník

    Holky, nekupovala jste náhodou některá dětem protiskluzový oblečení z geckoeco? Pořád po tom pokukuju, ale nejsem si jistá. Díky.

     

    • #511161
      A
      Adinka1993
      Účastník

      Tak to určitě vyzkoušej, materiály jsou z bio bavlny, ekologický potisk, hodně si potrpím na udržitelnost a vybírám produkty s ohledem na ni. Materiál je příjemný a všechny ty věci jsou dělány pro zdravý pohyb miminka.

  • #509149
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Nějaký kvalitní pantofle pro děti teď taky sháním, tak jestli máte tipy podělte se. Chtěla bych aby byly hezký a moderní, ale zároveň jak píše nadiaa aby byly vhodný pro dětskou nohu.

    • #509159
      b
      barcca
      Účastník

      Já jsem koupila zdravotní s anatomickou stélkou tady https://www.bf-pantofle.cz/ jsou celý kožený a výborně sedí na noze, navíc mají i hezký barvy pro děti 🙂

      • #509503
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Moc díky, já jsem je hned objednala a myslím, že líp jsem vybrat nemohla. Krásně sedí, je vidět, že jsou opravdu kvalitně udělané a tvarované a vypadají moc hezky 🙂

  • #509136
    n
    nadiaa
    Účastník

    S dovolením se připojím, budu ráda když budete sdílet jaké přezuvky jste pořídili dětem do školy a na doma, aby měly správnou podporu klenby, díky 🙂

  • #493993
    K
    Kryska
    Účastník

    Nevěděly by jste o značce pro děti, která má kvalitní oblečení a nejlépe bavlněné ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist