kondomy

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > kondomy

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l libenka789 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506703
    l
    libenka789
    Účastník

    Kupuju extra tenké kondomy z e-kondomy.cz nejlepší jsou značky pasante a sagami.. ty mohu vřele doporučit a věřím že bude po problému 🙂

    • #506762
      m
      martinka988
      Účastník

      Tak já je teda zkusím objednat, a uvidím co na to přítel řekne 🙂

      • #506811
        l
        libenka789
        Účastník

        Zkus a uvidíte, ale věřím že to pomůže 🙂 Protože jsou fakt dobré a extra tenké 🙂

  • #506521
    m
    milka8
    Účastník

    Podívejte se na https://e-kondomy.cz/ my jsme tohle taky řešili a tady mají kondomy, které jsou bez latexu, který jsou pocitově jako „druhá kůže“ a přítelovi to moc vyhovuje, protože neomezují citlivost 😉

    • #506656
      m
      martinka988
      Účastník

      Moc ti děkuji za tip, jsem ráda že vůbec teda něco takového existuje, co by mohlo vyřešit tento problém.. Ráda na ty e-kondomy.cz kouknu 🙂

    • #506602

      danina22
      Účastník

      Aha tak to zkusíme, děkuju za radu, hned objednávám tak jsem na to zvědavá.

      • #506708
        m
        milka8
        Účastník

        Ráda jsem poradila 😉 nám přijdou fakt super, je to velký rozdíl oproti obyčejným

  • #506496

    Máme s partnerem podobný problém.. ale sama nevím jak ho vyřešit…

  • #506410
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahojky, mám problém. přítel nechce používat kondomy,, prý mu vadí.. Existují nějaké co by mu nemuseli vadit? Mátě nějakou podobnou zkušenost? 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist