Kdy používat séra proti vráskám?

Femina.cz > Fóra > Krása > Kdy používat séra proti vráskám?

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504047
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já začala používat kosmetiku Miracletox a neskutečné výsledky. Ty jejich ampule jsou úplně zázračný a používám ještě jejich krém a sérum a nikdy jsem neměla pleť takhle krásnou 🙂

    • #504974
      m
      michaela77
      Účastník

      A jak dlouho si tu kosmetiku používala než si začala vidět výsledky?

      • #505044
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Po těch ampulkách to vidíš hned a obecně ta kosmetika proniká do všech vrstev takže účinkuje rychle 🙂

    • #504091
      m
      marianana
      Účastník

      Zní to super, za jak dlouho si viděla že se ti pleť zlepšila?

      • #504785
        t
        tana.hadkova
        Účastník

        Po těch ampulkách okamžitě, to bylo jako kdyby byla po mezoterapii 🙂

        • #504839
          m
          marianana
          Účastník

          Vidím na tuhle kosmetiku hodně doporučení takže jsem si jí objednala a těším se až to testnu na sobě 🙂

          • #504898
            t
            tana.hadkova
            Účastník

            Ozvi se až jí zkusíš myslím že budeš taky nadšená, já se cítím jako bych o několik let omládla 🙂

  • #503100

    V tomto si myslím, že čím dřív člověk začne, tak tím lépe. V rámci prevence. Nejlepší jsou séra, která mají vliv na produkci kolagenu a elastinu.

    • #503116
      m
      michala69
      Účastník

      Aha, tak to se budu muset podívat na internet, protože právě tomuto moc nerozumím a normálně bych vzala to, kde je napsáno sérum proti vráskám :))

      • #504010
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Jestli chceš pořídit kvalitní kosmetiku, tak doporučuju korejskou značku COSRX https://cosibella.cz/cs/search?text=cosrx.

  • #502917
    m
    michala69
    Účastník

    Co prosím pěkně používáte proti vráskám a od kdy myslíte, že je vhodné začít s tím něco dělat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist