Kam s dětma vyrazit v Liberci?

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kam s dětma vyrazit v Liberci?

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Stellinka22 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514272
    S
    Stellinka22
    Účastník

    Dobrý den, omlouvám se omlouvám se za dotaz k diskuzi, ale do Liberce jsme se přestěhovali nedávno a potřebovala bych sehnat nějakou dobrou optiku pro sebe a syna ( 9 let). Ráda bych nějakou kvalitní, jelikož jsem moc dobré zkušenosti v předešlém bydlišti neměla. Ráda bych aby se nám někdo skutečně věnoval a práci rozuměl.

    • #514484
      k
      kata.rataj
      Účastník

      Zdravím, úplně tě chápu. Občas je to opravdu těžké najít skutečně dobrou a kvalitní optiku. Ty komerční mají většinou nekvalitní skla. V Liberci tedy navštěvuji jen a pouze tuto https://www.doktorklain.cz/pobocky/liberec/. Naprosto profesionální personál, který se ti po celou dobu věnuje. Vždy jsou milí a vstřícní. Nově mají i dětskou optiku. Můžeš se objednat na určitý den a hodinu a nemusíš nikde čekat. A co se kvality týče, tak mají opravdu kvalitní jak skla tak i  obroučky.

      • #514586
        S
        Stellinka22
        Účastník

        Moc děkuji za odkaz i doporučení. Ano to je přesně ono, nikoho nechci jmenovat a pošpinit, každému vyhovuje něco jiného. Já si ale ráda připlatím za kvalit ní skla a obroučky. Na stránkách Klaina jsem nás objednala na další den. Servis naprosto profi, celou dobu se nám věnovali naprosto dostatečně, vše nám vysvětlily a výběr brýlí top.

  • #509388
    K
    Kandina
    Účastník

    Děkuji moc za doporučení na Dinopark. Kluci byli nadšení a moc si to tam užili 🙂 Je tam opravdu spousta vyžití pro děti a modely dinosaurů jsou fakt povedené. Určitě tam zase někdy vyrazíme, je to tam pod střechou, takže se tam dá vyrazit za každého počasí.

  • #509262
    K
    Klára29
    Účastník

    Taky se tam půjdeme podívat 🙂 Nemáme to daleko, ale doteď nás to tak nelákalo – až doteď než jsem na tuto diskuzi narazila.

  • #509180
    s
    susinka7
    Účastník

    Ano, je to celé pod střechou, takže je to ideální, i když je špatné počasí. Nám se tam líbilo, je jedno jestli tam jde člověk s dětmi nebo bez, užije si to tam každý. Tady máte odkaz na jejich web, najdete tam všechny informace http://www.dinopak.cz/cz/liberec

  • #509148
    B
    Blacka
    Účastník

    Holky a dá se tam prosím jít i když je špatné počasí a je zima?

  • #509076
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, v Liberci můžu doporučit DinoPark. S klukama jsme tam byli několikrát a vždycky jsou nadšení a spokojený. Je tam fakt vyžití a plno zábavy na celý den.

  • #509058
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý den, chystáme se na víkend do Liberce, mám dva syny (4 a 6 let) – poradíte kam vyrazit a kde by se dětem mohlo líbit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist