Jak naložit se stresem, podrážděností a nesoustředěností?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Jak naložit se stresem, podrážděností a nesoustředěností?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Klára29 a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510574
    K
    Klára29
    Účastník

    Taky ho zkusím – bavila jsem se o něm s kolegyní v práci a a ta mi doplněk Allegra Comfort taky doporučila.

  • #510480
    D
    Danka.m
    Účastník

    Jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila – sama toho stresu mám teď moc a přemýšlela jsem, že bych zašla za nějakým doktorem, ale tohle bude rychlejší a snad mi doplněk od Woykoff taky zafunguje 🙂

  • #510368
    B
    Blacka
    Účastník

    Moc díky, určitě tento doplněk objednám – četla jsem na značku Woykoff hodně dobrých recenzí.

  • #510280
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Mě na to skvěle funguje tento doplněk http://www.drmax.cz/allegra-comfort-tbl-obd-30 Lépe po něm spím, mám lepší náladu a stresové situace zvládám taky lépe.

  • #510165
    B
    Blacka
    Účastník

    Dobrý den, doporučíte mi jak naložit se stresem, podrážděností a neschopností se soustředit? Co Vám na to zafungovalo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist