Iocel

Femina.cz > Fóra > Móda > Iocel

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #492040
    i
    irishanova
    Účastník

    To mě oslovily šperky, co mají na olivie.cz. Mám ráda jak náušnice, tak prstýnky s kamínky a tady jich mají víc než dost 🙂

    • #493302
      m
      michala69
      Účastník

      Já jsem si tam na black friday koupila náušnice, řetízek a prstýnek, tak mám velkou radost, že se mi povedlo tak ušetřit 🙂

      • #494498
        i
        irishanova
        Účastník

        Mají teď hodně velký výprodej, tak se jdu kouknout jestli si z toho ještě něco vyberu, protože už jsem objednávala v prosinci, kdy měli dopravu zdarma https://www.olivie.cz/akce/

        • #495719
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Mají ty šperky kvalitní ? Drží v nich ty kamínky dobře ? 🙂

          • #495903
            i
            irishanova
            Účastník

            Jsou kvalitní, kamínky drží a kov nečerná 🙂

  • #491518

    Tady ten eshop vůbec neznám. Osobně mám radši šperky s diamanty 🙂

    • #491744
      J
      Jarka50
      Účastník

      Tak to by se ti mohlo líbit, co má v nabídce hotdiamonds. Ti mají krásné diamantové šperky 🙂

  • #491496
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Holky taky u nich šperky objednám, pomalu nakupuju na Vánoce a stříbro je jako dárek ideální.

  • #491360
    K
    Kandina
    Účastník

    Janino máš pravdu, to se ale netýká e-shopu Iocel! Taky tam nakupuju a kvalita je perfektní. Kupuju sice jen stříbrné šperky, ale jsou krásné, nečernají a mají velký výběr.

    • #491406
      H
      Hanička45
      Účastník

      Moc díky za koment, je pravda, že jsem na netu četla recenze v tomto duchu, takže jsem klidná a na iocel určitě udělám objednávku.

  • #491235
    J
    JaninaR
    Účastník

    Tak těch eshopů se šperky je na netu poměrně dost, ale bohužel ne všude mají šperky kvalitní. Zatím jsem asi nejvíc spokojená s eshopem olivie, odkud jsem dceři objednávala náušnice a byla jsem velmi mile překvapená, když mi přišly domů a vypadaly ještě líp jak na fotce. Bohužel mám s eshopy i špatné zkušenosti, kdy mi nedošlo to, co jsem si objednala a absolutně to nesouhlasilo s fotkami, co mají na webu, tak jsem nevěděla, co čekat, ale jak píšu, za sebe můžu doporučit.

  • #491141
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Ahoj, já tam nakupuju hodně často 🙂 Eshop je spolehlivý, vůbec se nemusíte bát 🙂 A šperky mají krásné, nakupuju tam ráda.

  • #491072
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý večer, narazila jsem na krásné stříbrné náušnice https://www.iocel.cz/stribrne-nausnice-kralovna-hadu-ag-925-1000/ Neznáte někdo eshop?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist