inkontineční kalhotky

Femina.cz > Fóra > Zdraví > inkontineční kalhotky

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k katerinavolna003 a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509730

    Doporučuju vyzkoušet inkontinenční kalhotky.. vypadají úplně stejně jak normální kalhotky a jsou velmi příjemné na nošení 🙂

    • #509739

      a fakt jsou dost savé aby udržely tekutinua byla jsem v suchu?? :-O a ty máš s takovými kalhotky dobrou zkušenost? A jaké by si doporučila?

      • #509779

        Ano opravdu to pohltí docela dost a jsem v suchu 🙂 Nosím je a ráda protože vypadají úplně jako normální kalhotky mám je i na menstruaci 🙂 kupuju je konkrétně tady Inkontinenční kalhotky | Repetky.cz a vřele je doporučuju 🙂 Jsou opravdu bezvadný

        • #509798

          Tak super, moc díky za odkaz a za doporučení . ráda  ty repetky vyzkouším 🙂

  • #509638
    l
    libenka789
    Účastník

    Taky mě trápí inkontinence 🙁 řeším to vložkami na noc, ty toho pojmou docela dost.. ale nosit je pořád je mi velmi nepříjemné.. 🙁

  • #509496

    Ahoj.. mám bohužel lehký problém s inkontinencí, jak to řešit? Jsou na to nějaké speciální vložky nebo tak něco?? Nemáte některá zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist