Hydratační pleťový krém

Femina.cz > Fóra > Krása > Hydratační pleťový krém

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515620

    kvapik
    Účastník

    Já používám kosmetiku s živým kolagenem od nezestarni.cz. Mám od nich krémy a přímo i živý kolagen Face, naprostý zázrak! Nikdy jsem neměla pleť pevnější, hladší a čistější 🙂

  • #514671
    A
    Andy2
    Účastník

    Zkuste ten můj https://www.notino.cz/clinique/moisture-surge-100h-auto-replenishing-hydrator-hydratacni-gelovy-krem/p-16072681/?gclid=CjwKCAjws9ipBhB1EiwAccEi1HeRXY_rN1OQDoUEswHMCv-Wmstc1dWpaJjgBVA4xOJcGbJs_Is3ihoCmd4QAvD_BwE. Krásně zvláčnuje, voní tak luxusně. 👍

    • #514823
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Podle toho co tam píšou to zní skvěle, tak ho zkusím, za tu cenu to zní báječně 🙂

  • #514531
    m
    marianana
    Účastník

    Skvělá je česká kosmetika https://www.iuvenio.com/ od té doby co od nich používám celkovou péči o pleť tak se mi nejen pleť zpevnila, vyhladily vrásky, ale zmizely mi i černé tečky, pleť se mi rozjasnila a sjednotila.

    • #514683
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Dívám se na jejich stránky a vypadá to výborně, líbí se mi, že vyhráli ty jejich produkty i nějaká ocenění 🙂 co bys doporučila ať vím co objednat na začátek 🙂

      • #514789
        m
        marianana
        Účastník

        Skvělý je Fresh, čistící gel Urban, sérum Crosslinked a mně moc vyhovuje na problematickou pleť krém Retouch 😉 a jestli chceš něco u čeho uvidíš výsledek okamžite tak skvělá je peptidová kúra Pro01 😉

  • #514521
    e
    evcasl
    Účastník

    Můžete poradit něco co zaručeně vypne pleť? Všude čtu o přípravcích s kolagenem, ale z toho co jsem zatím zkusila mi nic nijak zvlášť nepomohlo, poradíte něco co opravdu účinkuje?

    • #514675
      n
      nanna
      Účastník

      Ono právě strašně záleží na tom složení, většina těchhle přípravků je v podstatě jenom hydratační.  Já jsem na radu kamarádky, u které jsem obdivovala jak má krásně mladistvou pleť, začala používat živý kolagen Face. Je to takový přírodní gel, který je právě ve formě hydrátu a tak má prý velké regenerační a omlazující účinky. Prodávají ho na Nezestarni.cz. Ještě jsem k němu dostala zadarmo omlazující kolagenový sprej na obličej. Jestli chceš kromě vrásek a pleti řešit i vlasy, nebo tělo a klouby jako já, tak je nejlepší kolagen na obličej kombinovat i s jejich doplňkem stravy nebo i s kolagenovou kosmetikou, to potom vidíš účinky opravdu rychle 😉

      • #514779
        e
        evcasl
        Účastník

        Tak si tam o tom čtu a vypadá to báječně! Moc děkuju za radu, čtu nespočet velmi pozitivních recenzí takže hned objednávám a už se nemůžu dočkat až ho vyzkouším :))

  • #514424
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Já mám moc ráda hydratační sadu z MilujuBio od Utrekramu. Mají přírodní kosmetiku za pár korun a naprosto mi vyhovuje nejen na pleť, ale také na tělo a vlasy. 🙂 Jemně nevtíravě voní, nezanechává mastný film a dobře se vstřebává. 🙂

    • #514592
      a
      andy.blaha
      Účastník

      A opravdu hydratuje? Já jsem teď dostala skvělý krém, ale zjistila jsem že stojí kolem 2 tisíc a to teda odmítám dávát. 🙁 Potřebovala bych něco na den i noc na hydrataci i sérum by bylo fajn.

      • #514726
        v
        verkaherka001
        Účastník

        Jo tak to doporučím tu Divokou růži https://www.milujubio.cz/urtekram-nocni-krem-divoka-ruze-50-ml-bio. To je ta růžová řada. Mají oční, noční, denní krém a sérum. Výborná je i maska na okamžitou hydrataci. 🙂

  • #514392
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Zdravím, hledám nějakou dobrou a kvalitní pleťovou kosmetiku. Jaká se Vám osvědčila?

    • #514656
      P
      Petran.
      Účastník

      U mě vede česká kosmetika Iuvenio, která mi vyhovuje po všech stránkách.  S mými vráskami mi pomohlo jejich výborné ční a pleťové sérum Crosslinked. Líbí se mi, že jejich produkty jsou jak pro všechny věkové kategorie, tak i pro všechny typy pleti.

  • #514179
    f
    flg50502
    Účastník

    Já si takové věci kupuji na notino.Byla jsem vždycky spokojená.

  • #514115
    A
    Alizee
    Účastník

    Mám celkem citlivou pleť a hodně krémů mi nesedí, potřebovala bych nějaký na vrásky, který nebude dráždit. Máte tipy?

  • #513442
    d
    danikk
    Účastník

    Zkuste kouknout i na Notino, tam mají opravdu veliký výběr a dá se tam vybrat věci za hodně dobrý ceny.

  • #513204
    B
    Blacka
    Účastník

    Taky ho kupuju a je výborný, navíc je za minimální peníze a pokožku fakt dobře hydratuj a zvláčňuje http://www.dm.cz/astrid-almond-care-denni-a-nocni-krem-mandlovy-p8592297000068.html

  • #513152
    D
    Danka.m
    Účastník

    Můžu to jen potvrdit – Mandlový krém kupuju taky roky a je fakt výborný!

  • #513075
    S
    Samnionka
    Účastník

    Zdravím, já doporučím klasiku, kterou kupuju už roky – Astrid Mandlový krém. Skvěle hydratuje, pleť je po něm krásně vláčná a šťavnatá. Navíc je za super cenu!

  • #512963
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, dáte mi prosím doporučení na opravdu dobrý hydratační pleťový krém, který mě nebude stát hodně peněz? Peť mám opravdu hodně suchou a mám velkou spotřebu krému.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist