Doplňky stravy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplňky stravy

Zvolené téma obsahuje celkem 51 odpovědí. Do diskuze (29 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516930
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Doporučte prosím něco na posílení imunity pro celou rodinu. Co se vám osvědčilo?

  • #516341
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    A pomohlo vám něco zhubnout? Co třeba nějaká dieta? Přemýšlím nad nízkosacharidovou, ale netroufám si na to sama, co nějaká připravená?

    • #516594

      kvapik
      Účastník

      Za sebe můžu doporučit https://www.ketodiet.cz/ zhubla jsem díky ní 10 kilo a to bez hladovění a jojo efektu 🙂 mají teď na ní 15% slevu tak na to mrkni 😉

      • #516892
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Moc děkuju za doporučení, už jsem si ji objednala tak se těším až začnu. Našla jsem na ní samou chválu 🙂

  • #516157
    M
    Mikajlka
    Účastník

    Z doplňků stravy mám momentálně oblíbený Wecare Beauty, je na posílení zdraví, funguje dobře proti vráskám a pokožka, vlasy a nehty vypadají viditelně líp.

  • #511191
    A
    Alecca
    Účastník

    Koukám po nějakých probiotikách na úpravu střevní mikroflóry, ale moc si nepotrpím na tablety, respektive nejsem shcopná si hlídat pravidelně něco zobkat a je to velký špatný, takže spíš nějaké asi čaje nebo tak hledám, máte tipy? Díky.

     

    • #511221
      S
      Sofinka
      Účastník

      Hele naprosto chápu, já nedokážu brát ani céčko, prostě to nejde, nemám na to asi buňky nebo co, hele na střevní mikroflóru a celkovou kondici těla je za mě super určitě forma tekutejch probiotik vod symprove. Dáš si hezky panáčka do vody nebo jen tak každý ráno na lačno a budeš zdravá jak rybka a mikroflóra bude šlapat jak má.

      • #512351
        a
        anicka.12
        Účastník

        Souhlasím, já jsem měla také problémy se střevy a začala jsem právě brát tyto živá tekutá probiotika. Tady se případně dočteš i více o nich https://www.symprove.cz/o-symprove/. Já si dala dohromady a pro a proti a šla do toho a rozhodně nelituju. Může to mít u někoho trošku pročišťovací účinek, ale to je jen dobře, pak se to ustálí. Hlavně nejsem pořád nafouklá, napálí mě žáha a mám správné zažívání. 🙂

  • #510643
    N
    Nivea
    Účastník

    Já si kupuju Kouzelné kapky, je to bylinná tinktura na posílení imunity a je opravdu účinná.

  • #510223
    m
    mishelka78
    Účastník

    Ahojky, poslední dobou jsem strašně unavená a ráda bych se nějak nastartovala. Máte nějaké triky proti únavě? Jak s ní bojujete?

    • #510357
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já na únavu a energii používám přírodní Guaranu v prášku, každé ráno si dám lžičku a mám energii na celý den. Působí pozitivně také na psychiku a únavu. 🙂 Taky je důležité jestli dobře spíš a dostáváš do těla potřebné živiny přes den.

      • #510549
        m
        mishelka78
        Účastník

        Aha no vidíš, takové věci mě vůbec nenapadly, Guaranu ani teda neznám, ale tuším že jsem o ní už někde slyšela. Už jsem se koukala na google a vypadá to, že by i to mohlo pomoct, takže mrknu a někde to zkusím objednat.

        • #510626
          J
          JaninkaVesi
          Účastník

          Já ji kupuju na tomto eshopu https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/bio-guarana, ale nakupuji tam více věcí. Manžel si tam bere nějaké doplňky stravy. Mají i spoustu výdejních míst po celé republice, takže si většinou vyzvedáváme u nás ve městě.

  • #509761
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já si ted oblíbila čajovou směs na posílení imunitního systému od Alta Herba, to můžu doporučit  😉

  • #509514
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Mně se moc dobře osvědčil tenhle doplněk s ostropestřecem a kurkumou, podporuje detoxikaci a má kvalitní složení https://www.pilulka.cz/movit-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-kapsli

    • #509562
      a
      anicka.12
      Účastník

      Podle složení to vypadá velmi dobře, takže ho určitě vyzkouším když na to teď mají i takovou akci.

  • #508958
    n
    nanna
    Účastník

    Já si kupuju přírodní doplňky od vitaslife.cz, dlouho jsem hledala něco čistě přírodního a tady mají 🙂

    • #508978
      b
      barcca
      Účastník

      Vypadá to dobře, co máš od nich konkrétně, co teď užíváš?

      • #509022
        n
        nanna
        Účastník

        Mám magnésium a železo s vitamínem C, obsahují přírodní extrakty to se mi právě líbilo

        • #509051
          b
          barcca
          Účastník

          To vypadá dobře, zkusím to taky. Máš to mořské magnésium nebo to magnésium glycinate?

  • #508398
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    A co něco co můžu užívat i v těhotenství? Ideálně taky s přírodním složením…

    • #508468
      n
      nadiaa
      Účastník

      Tak to budu taky ráda za zkušenosti a tipy

  • #508238
    e
    evcasl
    Účastník

    Poraďte něco kvalitního na podporu imunity pro děti, díky moc

  • #508234
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Zkoušeli jste někdo něco na detoxikaci organismu? Chtěla bych teď po zimě něco na očistu těla, tak budu ráda za zkušenosti..

    • #508289
      b
      barcca
      Účastník

      Ráda bych taky zkusila nějaký detox, ale nic drastického tak jestli máte zkušenost sdílejte 🙂

  • #507632
    d
    danikk
    Účastník

    Já si teď všechny vitamíny kupuju od Vitaslife, protože jsou přírodní a to je mnohem lepší než syntetický vitamíny.

    • #507694
      m
      michaela77
      Účastník

      To je pravda, co od nich teď přímo užíváš, doporučíš?

      • #507783
        d
        danikk
        Účastník

        Užívám od nich teď magnésium a železo s vitamínem C.

        • #507840
          m
          michaela77
          Účastník

          To by se mi taky hodilo, děkuju za odpověď hned objednávám 🙂

          • #507877
            d
            danikk
            Účastník

            Nemáš zač ráda jsem poradila, já jsem ráda že jsem je objevila, protože teď už si odjinud vitamíny ani nekupuju.

  • #507044
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já si kupuju nápoj z čerstvé spiruliny https://www.spiralps.cz/ mám ráda různé superpotraviny a když jsem viděla že v tomhle je čerstvá spirulina a ne sušená tak jsem hned objednávala. Má  moc dobrou jablečno-broskovou příchuť, je čistě přírodní a podporuje imunitu, pomáhá s únavou, zažíváním, detoxikuje, podporuje očistu střev…opravdu SUPERpotravina 😉

    • #507060
      b
      barcca
      Účastník

      To se mi líbí, rovnou zkouším objednat. Spirulinu znám právě taky jenom sušenou takže tohle je určitě lepší.

  • #506534
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Za sebe můžu doporučit tenhle doplněk https://www.benu.cz/movit-kurkumin-500mg-forte-piperin-vegan-cps-60 obsahuje kurkumin a extrakt z černého pepře. Dobře se vstřebává a je výborný na posílení imunity, pro zdraví jater, nervů a trávení.

    • #506619
      l
      lenana
      Účastník

      To se mi líbí, o kurkuminu vím že je hodně zdraví takže to schválně vyzkouším

  • #505755
    f
    femuska
    Účastník

    Za mě jsem spokojená s přípravky od http://www.rosenpharma.cz

    • #505935
      j
      jandulka25
      Účastník

      Mám od nich ráda Pinio Nasal, ulevuje mě při nachlazení.

  • #504998
    m
    marianana
    Účastník

    Taky mám doplňky stravy od Vitaslife, hledala jsem něco čistě přírodního a oni opravdu mají přírodní bez jakýchkoliv přídavků 🙂

    • #505607

      danina22
      Účastník

      Máte od nich někdo to magnésium z mořské vody? Chtěla bych to zkusit, tak budu ráda za zkušenost.

      • #505634
        m
        marianana
        Účastník

        Jojo já ho užívám už dlouho a je fakt kvalitní, moc dobře se vstřebává

        • #505754

          danina22
          Účastník

          Děkuju za odpověď, tak hned objednávám, chci teď právě užívat jenom doplňky stravy s přírodním složením a tohle mě zaujalo tak jsem na to zvědavá.

  • #504806
    b
    bertikber
    Účastník

    Já si kupuju magnésium a železo s vitamínem C od https://vitaslife.cz/ mají kvalitní přírodní doplňky stravy, který se oproti umělým výborně vstřebávají.

    • #504857
      N
      Nivea
      Účastník

      To vypadá dobře děkuju za doporučení rovnou objednávám.

      • #504920
        b
        bertikber
        Účastník

        Tak jsem ráda, že jsem dobře poradila, myslím že budeš fakt spokojená, jsou to opravdu kvalitní doplňky.

  • #504636
    l
    libenka789
    Účastník

    Já ano a to konkrétně spirulinu  🙂

    • #504646

      O spirulině jsem už něco slyšela, ale vlastně přesně nevím na co se užívá….

      • #504666
        l
        libenka789
        Účastník

        Je to skvělý zdroj železa, betakarotenu, vápníku, zinku, jódu, draslíku, hořčíku, selenu, chromu a manganu. Prostě taková super potravina 🙂 Opravdu je skvělá.. Jí ji užívám v drinku spolu s ovocem od https://www.spiralps.cz/ mají tam několik možností balení, ale nejlíp vychází box 3l a nebo láhve po  500 ml 🙂

  • #504594

    Ahojky, užíváte nějaké doplňky stravy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist