Dětské vybavení

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dětské vybavení

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495238
    K
    Kryska
    Účastník

    Využily jste v postýlce hnízdečko ? Je dobré ho mít nebo je to zbytečná věc ?

    • #495338
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Hnízdečko bylo jedna z první věcí kterou jsem do postýlky objednávala. Všechny moje kamarádky ho měly a chálily si ho hlavně z toho důvodu, když se dítě přetáčí, tak se nestane, že se v noci bouchne o šprušle a vzbudí se.

      • #495704
        K
        Kryska
        Účastník

        Tak to mě nenapadlo. Dívám se právě na sleepee odkud chci objednávat výbavu tak aspoň vím, že mám vzít i to hnízdečko.

  • #494319

    Co všechno od nich máš ?

  • #493820
    i
    irishanova
    Účastník

    Nemáte pro děti houpací prkno ? Zajímalo by mě zda ho využívají ? 🙂 Mám dva kluky 1,5 a 3,5 a chtěla bych jim to pořídit na Vánoce.

    • #494316
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Dcerka si s ním hraje docela dost. Buď ho využívá jako houpačku nebo ho otočí a udělá si z něj „most“ 🙂

      • #494365
        i
        irishanova
        Účastník

        Dívala jsem se právě na MonBaby, že ho tam mají, tak ho budu objednávat.

  • #493173

    Nakupuju jedině na eshopu postylky-vybaveni.cz je tam snad uplně všechno a velice příznivé ceny 🙂

  • #487570
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj maminky, ráda bych znala váš názor na to, jakou značku dětských věcí kupujete? Plenky, podložky, ubrousky, kosmetika? Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist