darování

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > darování

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel z zralok.85 a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512539
    M
    MakMak
    Účastník

    Když jsem se já rozhodovala nad tím, zda jít darovat, tak jsem si dost prošla kliniky s tím, že jsem si hledala info, co to obnáší, co kliniky nabízí… No a nejlíp to mají vysvětleno na https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Takže i já jem pro tuto kliniku… Doporučuju…

    • #513466
      z
      zralok.85
      Účastník

      Koukala jsem se na jejich stránky a opravdu, mají tam všechny informace popsané… inak kompenzační program mají hodně slibný. Jak proces darování probíhá? A odběr vajíček je v celkové anestezii?

  • #512091
    a
    alenacapkova45
    Účastník

    Já jsem jednou šla na darování..Je něco co tě zajímá? Uvažuješ o tom::?

    • #512119
      m
      martinka988
      Účastník

      JJ uvažuju, ale vůbec nevím co čeho půjdu, zajímá mě jak to vlastně celé probíhá? Jaké s tím máš zkušenosti?

      • #512167
        a
        alenacapkova45
        Účastník

        Je to trochu delší proces, není to že příjdeš a vezmou ti vajíčka..ale nějakou dobu si musíš píchat hormony.. ale ničeho se neděs, je to uplně v pohodě 🙂 mám strach z jehel jak blázen ale zvládla jsem to. a pak přichází nařadu samotný odběr.. není to nic hrozného co by se nedalo vydržet .. porod je opravdu o moc horší 😀

        • #512196
          m
          martinka988
          Účastník

          JJ už jsem si o tom něco četla.. a můžu se zeptat kde jsi byla darovat? 🙂

          • #512204
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            JJ jasně je to klinika http://www.ivfzlin.cz 🙂 Rozhodně tuto kliniku všema deseti doporučuju..

          • #512212
            m
            martinka988
            Účastník

            Moc díky za tip.. koukala jsem na web a mají tam všechno dobře popsané 🙂 Nejspíš ji vyzkouším..Nemám zlín daleko, takže dostupnost je dobrá 🙂

          • #512253
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            nebudeš litovat, a věřím že tam na ivf zlín budeš v dobrých rukou 🙂

          • #512365
            m
            martinka988
            Účastník

            Tak paráda, jsem ráda že jsi tam byla spokojená, já snad budu také 🙂

  • #511974
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahojky.. chci se zeptat na darování vajíček, podstoupil to tu někdo z vás? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist