Darování vajíček na IVF Zlín

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Darování vajíček na IVF Zlín

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sstrakata a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513685
    S
    Sstrakata
    Účastník

    Ahoj holky. Kamarádka byla ve Zlíně. Byla spokojená. Plus tam nabízí možnost ubytování, co je pro nezlíňáky určitě výhoda.

    • #513822
      K
      Karkolka
      Účastník

      Dobrý den, kde jste našla, prosím, informaci o možnosti ubytování? To si platí klient sám nebo je to v rámci léčby zdarma? Děkuji

      • #513824
        S
        Sstrakata
        Účastník

        <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap; text-decoration-skip-ink: none;“>Informace o ubytování najdete na stránkách kliniky – https://www.hotel-tomasov.cz/<span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap; text-decoration-skip-ink: none;“> ,</span> pobyt se platí. </span>

  • #512113
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím všechny, já se přiznám, že mě toto téma nikdy nenapadlo, ale když o tom píšete – určitě na stránky IVF Zlín mrknu, abych věděla co a jak.

  • #511963
    E
    Esterinda
    Účastník

    Tady najdete všechno hezky popsáno http://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

  • #511883
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Zdravím, poradíte, kde bych o darování vajíček našla víc informací? Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, dokud jsem nenarazila na tuto diskuzi.

  • #511815
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já s tím teda nemám problém a pokud chce někdo druhým pomoct, tak už vůbec ne. Moje nejlepší kamarádka jednou vajíčka darovala na klinice IVF Zlín a byla tam moc spokojená.

  • #511750
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý den, jaký máte prosím názor na darování vajíček? Přemýšlím o tom, že bych nějakému páru pomohla a četla jsem dobré reference na kliniku IVF Zlín.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist