Bolesti zápěstí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Bolesti zápěstí

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel H HelaStach a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488912
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, doporučuji přístroj Vibracool – měla jsem podobný problém a s přístrojem jsem bez potíží.

    • #488995
      H
      HelaStach
      Účastník

      Napsala byste mi prosím jak přístroj funguje a jestli se třeba dá vzít někam sebou? Moc díky.

      • #489127
        E
        EvaJasan
        Účastník

        Přístroj Vibracool chladí a vibruje, tím snižuje citlivost nervů a tím ulevuje od bolesti. Navíc ho můžete nasadit kdekoliv a hned pomáhá. Tady najdete víc informací o přístroji https://eshop.treemed.cz/vibracool/vibracool-loket-zapesti/

        • #489206
          H
          HelaStach
          Účastník

          Moc díky za doporučení. Hledala jsem si na Vibracool ještě jiné recenze na jiných diskuzích a je hodně chválen a doporučován. Už jsem si ho objednala a těším se až ho vyzkouším a zbavím se léků na bolest.

  • #488817
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý den, trpím na bolesti zápěstí – hodně pracuji na počítači a zápěstí dostává zabrat. Nemáte doporučení jak zápěstí zklidnit, když přijdu večer domů? Zatím si beru prášky na bolest, ale to není řešení.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist