Batoh pro děti do školy i na cesty

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Batoh pro děti do školy i na cesty

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Andy2 a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514601
    A
    Andy2
    Účastník

    Řešili jsme bolest zad celé září. Malá teď chodí na rehabilitaci a koupili jsme tento batoh https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-rainbow-unicorn. Je lehkej, sedí hezky na záda. Ráda ho nosí, což se nedá říct o tom předtím.

  • #513895
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Holky někdo, kdo nakupoval u nejkufry? A jak jste byli spokojení? Potřebujeme batoh s pevnými zády kvůli lepšímu držení těla

    • #514178
      K
      Karkolka
      Účastník

      My máme z nejkufry tento batoh https://www.nejkufry.cz/batoh-bestway-evolution-air-40177-1642/ . A jsme moc spokojeni. Kvalita, pevne zada, vse top.

    • #513979
      A
      Andy2
      Účastník

      Já mám zkušenost a byla jsem spokojená. Mají velký výběr a aktuálně, co jsem se dívala dost věcí ve slevě.

      • #514027
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Dívala jsem se a mají i prodejnu v Praze, tak se možná pojedeme podívat i osobně na ozkoušení.

        • #514201
          P
          Petran.
          Účastník

          Podle mě je stejně nejlepší si to jet vyzkoušet osobně, věci jako batoh a tak. Aspoň člověk potom ví, jak se v tom pocitově cítí.

  • #512310
    k
    koralovka85
    Účastník

    Holky Nikidomroller je super. Kupovala jsem ho minulý měsíc, aby měla dcera do školy a teda pecka. Už ho samozřejmě zabalila i na dovolenou a je to snad prvně co si dobrovolně vzala sama tašku. 😀 Ty kolečka jsou dost veliká, takže zvládnou i schody, navíc vozit ho může jak za sebou tak i před sebou, což je velká výhoda, pro jejich záda. Dobře se udržuje.

  • #510447

    Moc děkuji za tip a jak je to v zimě, nepromokne batoh na sněhu, když ho poveze na kolečkách?

    • #510470
      A
      Alecca
      Účastník

      Vnější spodní část batohu je plastová, takže batoh jen tak nepromokne a kolečka zvládnou sníh i led, případně ho jde tahat po sněhu jako boby. Co se týče materiálu batohu, je nepromokavý, takže se nemusíte bát vlhkosti v batohu. Mají to vše hezky popsáno na webových stránkách, tak koukněte https://www.nikidomroller.cz/caste-dotazy-faq/.

  • #510392
    A
    Alecca
    Účastník

    Řešíme s malou stejný problémy se zády, stejně tak jsem hledala alternativu běžného batohu. Pořídili jsme nakonec Nikidom Roller UP batoh na kolečkách a spokojenost. Malá se netahá do školy s těžkými věcmi, když někam jedeme i na výlet, sbalí se do něj, veze ho jako kufřík, kolečka jsou gumová, takže se jen tak nezničí a zvládnou i horší terén než jen asfalt a materiál je taky kvalitní, takže se neodře a netrhá. Pro šetření zad a praktičnost ideální.

  • #510374
    z
    zuzanahrobarova
    Účastník

    Holky, zakládám diskuzi s dotazem ohledně batohu vhodného pro děti do školy i na cesty. Malá mi dost trpí na záda, chodíme k ortopedovi a pravidelně cvičí. Hledám praktický a ergonomicky designovaný batoh, přemýšlím o těch na kolečkách, co myslíte, máte někdo zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist