Atopický ekzem

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Atopický ekzem

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel l lenkajanovska a poslední změna proběhla před 11 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510390
    l
    lenkajanovska
    Účastník

    Já trpěla na atopický ekzém a pomohla mi na to kosmetika s bovinním kolostrem. Mazala jsem pravidelně jedenkrát večer po koupeli, na tělo jsem používala dětské mýdlo s kolostrem a po půl roce jsem měla ekzém úplně pryč.

     

    • #510469
      S
      Sofinka
      Účastník

      No hele já mám atopický ekzém na předloktí a kožní mi poradila zkusit výrobky s kolostrem. Od jakýho výrobce máš vyzkoušený?

  • #509483

    Zbavit se ho určitě dá, ale je potřeba změnit i způsob stravování, manžel s ekzémem bojoval a musel změnit životosprávu a pak začal právě používat kosmetiku vhodnou  na ekzém, která neobsahuje kortikoidy a ekzém si tím vyléčil. Koupil si kompletní péči zevnitř i zvenku.

    • #509673
      K
      Karkolka
      Účastník

      Jídelníček se teď snažím dodržovat, ale je to docela boj, protože mám pocit, že mi nic nepomáhá. O jakou kosmetiku se prosím jedná?

      • #509950

        Vyzkoušej tuto kůru https://www.protopan.cz/produkty/protopan-complete-box , obsahuje tělové mléko a local cream, takže promažeš pokožku zvenku a zároveň i doplňky stravy, které vyživí i zevnitř.

  • #509344
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj ženy, prosím Vás už dlouho se potýkám s ekzémem, chodím i a kožní, ale nechci se neustále mazat kortikoidy, takže hledám nějakou jinou variantu, jak s tím bojovat. Je vůbec možné se ekzému zbavit nebo alespoň eliminovat ložiska mimo kortikoidy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist