Festival Evolution: Přijďte si užít víkend plný zdraví, krásy a inspirace

Potřebujete na chvíli zpomalit nebo cítíte, že vám prospěje udělat něco pro zdraví? O víkendu 22. – 24. března budete mít příležitost. Stačí, když se vypravíte na Festival Evolution, který se bude konat na Výstavišti v Praze Holešovicích.

14-1100x618.jpg Zdroj: Evolution

Během tří dnů na vás čekají nejnovější trendy a produkty z oblasti bio potravin, přírodní kosmetiky, výživových doplňků nebo ekologicky šetrných výrobků. V rámci pěti tradičních oblastí zahrnující Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativu a Osobní rozvoj se představí téměř 450 českých i zahraničních vystavovatelů. Festivalové dění doplní i programová část, na které se podílí téměř 200 vystupujících napříč jednotlivými obory. Přítomní odborníci se zaměří na správnou výživu, přední čeští koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál a představí nejnovější metody vzdělávání a osobního rozvoje. Zároveň zde můžete poznat rozličné metody klasické a alternativní medicíny nebo se zamyslet nad ekologickou budoucností naší planety.

Odhalte svůj potenciál

Tradičně velký ohlas mívají poradny i přednášky věnované rodičovství a dětem. Pokud jste neměli možnost v minulých ročnících navštívit přednášku koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné na téma odemykání dětského potenciálu, určitě si ji nenechte ujít.Každé dítě se narodí jako originál s řadou talentů a silných stránek. Klasická škola bohužel často silné stránky nerozvíjí a soustředí se spíše na stránky slabé a eliminaci chyb,“ říká mezinárodně uznávaný kouč Jan Mühlfeit k přednášce a dodává, že seminář vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit přirozené talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začaly efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci.

Toto téma, ovšem neomezené jen na děti, rozvinou ve svých přednáškách i ostatní přednášející. Například Lukáš Zdrha se zamyslí nad tím jak více projevit svůj potenciál ve sportu. Jana Hrinková poradí, jak zvýšit svou výkonnost ve sportu a urychlit proces regenerace.Cílené odkyselení je základem pro intenzivní, úspěšný trénink a následnou regeneraci, a také pro odbourání tukových zásob,“ říká lektorka. Zakladatelka iniciativy Pohyb pro život Kateřina Macháčová si pro festival připravila přednášku Pohybem do vlastního těla, ve které odhalí, jak některé cviky ovlivňují tělo, mozek i duši.

Přímo na výstavišti můžete navštívit také ukázkové lekce cvičení, například Mohendžodáro. Že jste o něm doposud neslyšela? Nevadí. Blanka Milevová vám vysvětlí, jak díky tomuto ryze ženskému cvičení můžete aktivovat energii pánevního dna.

Zdraví a krása z přírody

Festival Evolution je proslulý nejširším výběrem kvalitních bio potravin, ale také přírodní kosmetiky. Obojí zde můžete výhodně nakoupit, ale také vyzkoušet a v případě potravin i ochutnat. Dozvíte se, proč se vyplatí investovat do přírodní kosmetiky, věnovat pozornost  výběru prostředků používaných v domácnosti, nebo jak vypadá nakupování v bezobalových obchodech.

Uvědomujete si, že produkujete doma hodně odpadu a chcete s tím něco dělat? V tom případě se podívejte na program se zaměřením na ekologii. Zjistíte, že i malé krůčky, které může udělat každý z nás, ovlivní to, jak bude vypadat náš svět v budoucnosti. A nejjednodušší je začít u sebe.

Kromě přednášek si nenechte ujít ani workshopy, například ty věnované bylinkám. „Budeme si povídat o bylinkách vhodných pro ženy. Zjistíme, jaké bylinky mohou být nápomocné při menstruačních potížích, problémech s otěhotněním nebo potížích v menopauze. Projdeme si zkrátka tím naším ženstvím od začátku až do konce a podíváme se na to, jak nám příroda může být v různých situacích nápomocna,“ říká poradkyně přírodní medicíny Hana Jánská. Semináře se zaměřením na bylinky chystá i Aneta Benediktová ze a seznámení s bezšamponovou metodou No poo přinese blogerka Hana Moneam alias NatuBea.

Ať už na festival přijdete s kamarádkou nebo s dětmi, nevynechejte food zónu, ve které můžete ochutnat i jídla, kterými by nepohrdli vegani, vegetariáni nebo příznivci raw. Více informací najdete na www.festivalevolution.cz.

7.3.2019 11:26| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist