Festival Evolution nabídne v září koktejl zdraví a pohody. Přijďte ho ochutnat

Začátek září je pro většinu z nás po klidném létu dost hektický. Proto není od věci se na chvíli zastavit a načerpat novou energii. Pokud se navíc zajímáte o zdravý životní styl, se kterým jde ruku v ruce i osobní rozvoj, zavítejte o víkendu 22. – 23. září na Výstaviště v Praze Holešovicích, kde se bude konat podzimní Festival Evolution.

Nejen, že zde skvěle nakoupíte, ale také si můžete odpočinout ve food zóně, na volných lekcích cvičení – jógou počínaje a falun gong konče, nebo zavítat na kurzy vaření či na přednášky věnované osobnímu rozvoji.

Přijďte si pochutnat

Na festivalu se představí více než dvě stovky vystavovatelů s bohatou nabídkou bio produktů, kvalitních potravin, přírodní kosmetiky, eko drogerie, ale najdete zde také potřeby pro děti a nejrůznější vychytávky na recyklaci nejen odpadu. Na své si zde přijdou všichni ti, kteří dávají v životě přednost kvalitě před kvantitou a kteří přemýšlejí v širších souvislostech.

Jak programová, tak vystavovatelská část bude z velké části věnována zdraví, s nímž jde ruku v ruce stravování a kvalitní potraviny, které přijímáme. O ty na festivalu rozhodně nebude nouze. Vybírat můžete z nabídky lokálních producentů nebo rodinných firem a farem. A nemusíte se obávat, že byste zde nenašli to, co hledáte. Nabídka totiž potěší i vyznavače alternativních výživových směrů – vegany, vegetariány, ale o hladu nezůstanou ani celiaci nebo lidé, kteří se stravují bezlepkově. Mezi vystavovateli najdete i specialisty na raw stravu a ochutnat můžete i konopné speciality. Tak široký výběr biopotravin nebo výrobků s označením natur či fair trade jen tak někde nenajdete.

Ve food zóně, kterou najdete jak ve vnitřním prostoru, tak venku pod širým nebem, můžete veškeré speciality navíc ochutnat. Pokud dáváte přednost tradiční kuchyni, tak rovněž nepřijdete zkrátka. Vlivu stravování na naše zdraví se budou věnovat i přednášky.

Jíte zdravě, ale nemůžete přesto zahnat myšlenky na sladkosti a jiné dobroty, nebo naopak se tak hlídáte, že už z toho blázníte? „Chodí za mnou klientky s tím, že drží jednu dietu a stále tloustnou. Moje rada? Přestaňte držet diety!“ říká odbornice na zdravou stravu Margit Slimáková. Cestou je podle ní jíst kvalitní základní potraviny a jídla z nich připravená. Stačí se prostě vrátit do kuchyně a naučit se alespoň trochu vařit a pak si užívat skvělého jídla, přátel a dobré nálady.

Navštivte koučinkovou zónu a nechte se otestovat

Nebude se však mluvit jen o jídle. V sekci osobního rozvoje se můžete těšit na přednášky koučů i psychoterapeutů, kteří poradí, jak na sobě pracovat, zlepšit pracovní výkony, najít ztracenou motivaci, vyhnout se stresu nebo s ním pracovat. Pokud jste rodiči a rádi byste věděli, jak odhalit talent svých dětí, doporučujeme nenechat si ujít přednášku koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné Odemykání dětského potenciálu.

Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? A hlavně pokud trpíte nízkým sebevědomím či se nemáte rádi, pojďte zjistit proč a navštivte koučinkovou zónu Aleše Kaliny. Ten je autorem metody Emočních rovnic – teorie, která může změnit váš život v situacích, které by se podle vás měly vyvíjet jinak.

Otestovat si můžete oblast, která hraje v našem životě tu nejdůležitější roli – oblast našeho dětství. Každý, kdo si test udělá, má možnost si o svém výsledku testu zdarma promluvit s certifikovanými kouči Emočních rovnic, který s vámi celý test projde, osobně vyhodnotí a odpoví na veškeré otázky, které budete mít. Koučinkovou zónu najdete v Pravém křídle Průmyslového paláce.

Vezměte s sebou děti

Festivalová nabídka potěší všechny bez rozdílu věku. Můžete s sebou vzít děti, pro které je připraven bohatý program včetně hlídacího koutku, stejně jako babičku s dědou, kteří mohou zavítat na přednášky o bylinkách nebo zde najít rady, co dělat při nejrůznějších zdravotních problémech.

Dětské programy, hrací zóny, tvořivé dílničky, hlídací koutek, ale také pohybové aktivity, výtvarné i hudební workshopy. To je jen stručný průřez všeho, co můžete se svými potomky zažít na Festivalu Evolution. Více informací o festivalu najdete na www.evolution.cz.

 

5.9.2018 6:07| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist