Erotické pomůcky jsou nyní ještě dostupnější

Máte doma nějaké erotické hračky? Ty jsou skoro nezbytností pro každý pár. Každému totiž sex zevšední, pokud praktikuje stále ty samé polohy, dělá ty stejné aktivity. Překvapte se proto erotickými pomůckami, které přinesou do vašeho života vzrušující náboj.

shutterstock_1398658241-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Oživte své sexuální praktiky

Jste sami? Nebo naopak máte stálého partnera či partnerku a intimní život vám ale už zevšedněl? V obou případech platí, že erotické hračky vás znovu nabudí. Experimenty totiž vždy slibují oživení, objevení nových dimenzí. Ve sféře rozkoší je to o to lepší. Dnešní erotické pomůcky navíc slibují opravdu realistické zážitky. Mohou to být různě tvarované vibrátory s různými funkcemi. Venušiny kuličky, vibrační vajíčka, která se nasadí na žalud penisu a poskytují rozkoš s pomocí výstupků, které s vibrací dráždí úd. Obdobně slouží vibrační kroužek na penis. Ať jste muž, nebo žena, či pár, který vybírá tyto pomůcky společně, určitě to vaše sexuální praktiky zpestří. Tyto hračky přináší nezapomenutelné požitky vedoucí k dokonalému orgasmu. A navíc. Například erotické pomůcky pro ženy, jako jsou třeba Venušiny kuličky, nejen skvěle stimulují, ale dá se s nimi praktikovat spousta cviků na posílení pánevního dna.

Erotické pomůcky – kde je seženete

Máte doma nějaké erotické pomůcky? Spousta lidí o nich uvažuje, ale nejčastější překážkou je ostych. Jednak před partnerem, protože netušíte, jestli na vás nebude koukat divně. Vždyť je to ale člověk, se kterým sdílíte intimnosti, tak proč by to dělal? Vždyť to děláte pro rozkoš obou. Stud také přichází, když máte něco koupit. To ale není na místě. Pracovníci sexshopu jsou přece na tuto sféru zvyklí. Pokud vás ostych stále neopouští, máme pro vás skvělou zprávu. Erotické pomůcky nově pronikají do sortimentu parfumérií. V diskrétní sekci si tak vyberete, co by vám udělalo dobře. A když vám přijde zásilka právě od firmy, která prodává kosmetické výrobky, nikoho nenapadne, že tam je potěšení trochu jiné….

17.3.2022 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist