Elton John podruhé otcem. Je to kluk!

Elton John se svým životním partnerem Davidem Furnishem přivítali do rodiny dalšího syna. Malý Elijah má stejnou náhradní matku jako jeho dnes už dvouletý starší bratr. Novopečení rodičové jsou šťastní a tvrdí, že rodičovství jim změnilo život.

Britský zpěvák a hudební skladatel Elton John (65) a jeho dlouholetý životní partner filmový producent David Furnish (50) se stali podruhé rodiči. K jejich prvorozenému synovi Zacharymu přibyl letos v lednu druhý syn, který dostal jméno Elijah. I tentokrát je dítě biologickým synem jednoho z nich. Kdo přesně je tím biologickým otcem však pár nikde neuvádí, údajě to nevědí ani oni sami.

Se synem Zacharym…

Rodina Eltona Johna uvítala druhorozeného syna
Syn Elijah Joseph Daniel Furnish-John se narodil v pátek 11. ledna 2013 v losangelské porodnici v 6:40 a vážil 3,7 kg. V rodném listu má uvedeno, stejně jako jeho starší bratr Zachary, v kolonce otec Eltona Johna a v kolonce matka Davida Furnishe. „Narozením druhého syna se stala naše rodina kompletní tím vzácným a dokonalým způsobem. Je obtížné přesně vyjádřit, jak se právě teď cítíme, jsme prostě plní štěstí a radosti,“ svěřil se šťastný pár časopisu Hello! Než se Elijah narodil, potýkal se Elton s pochybnostmi, zda je schopen milovat další dítě stejně jako prvorozeného Zacharyho. „Zjistil jsem, že rodičovská schopnost milovat je nekonečná,“ ujišťuje.

Totožnost biologické matky zůstává tajemstvím
Zachary (2) a Elijah (cca 1 měsíc) mají stejnou náhradní matku, která i nadále zůstává v anonymitě. Veřejnost o ní ví pouze to, že pochází z Kalifornie a že za těhotenství a porod dostala podle smlouvy vyplaceno v přepočtu 600 tisíc korun. „Dala nám dva úžasné dary, proto je naší povinností o ni pečovat, proto držíme její totožnost v tajnosti,“ vysvětluje John. „Elton i David tuto ženu milují jako svou sestru a celý život jí budou vděční,“ prozradil blízký přítel slavného páru britskému listu The Sun. „Máme s ní velmi blízký vztah a po celé její těhotenství jsme s ní byli v kontaktu. Neustále jsme byli informováni o jejím stavu, viděli jsme všechny snímky a nahrávky a sdíleli s ní každý sebemenší detail, který dělá těch devět měsíců tolik vzrušujícími,“ vysvětlují šťastní rodiče a slibují, že s náhradní matkou chtějí mít dobré vztahy i nadále, Nechtějí totiž, aby Zacharymu a Elijahovi zmizela úplně ze života.

[[related]]

Cesta k rodičovství byla dlouhá a obtížná
Elton John se seznámil s Johnem Furnishem v roce 1993 a v roce 2005 zpečetili svůj svazek svatbou. Oba dlouho toužili po dítěti, ale jejich snahy o adopci byly neúspěšné. Buď kvůli vysokému věku, nebo kvůli byrokratickým překážkám. Nejblíže dítěti byli v roce 2009, kdy usilovali o adopci ukrajinského chlapce, který byl HIV pozitivní. Tamější úřady jim však adopci nepovolily. Vytouženého dítěte se dočkali na Štedrý den v roce 2010, kdy jim do života vstoupil jejich prvorozený syn Zachary. Sir Elton, který prodal za čtyřicet let své hudební kariéry více než 250 miliónů nahrávek, nedávno přiznal, že lituje, že na děti čekal tak dlouho. „My oba jsme si dlouho přáli mít děti, ale skutečnost, že nyní máme dva syny, je naprosto neuvěřitelná,“ uzavírá Elton John.

Foto zdroj: profimedia.cz

8.2.2013 12:00| autor: Jana Hlavatá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist