Dejte si letos jiné předsevzetí do nového roku. Začněte v novém roce tvořit

Máte nějaké kreativní hobby? Pokud ne, nevíte, o co přicházíte. Změňte to! S příchodem nového roku máte ideální příležitost.

perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: depositphotos.com

Až 80 % lidí si dává do nového roku skutečně vážně míněná předsevzetí. Někdo chce zhubnout, jiní konečně začít sportovat. Někteří z nás si chtějí najít více času na rodinu, nebo naopak na své koníčky. Vždy se však hodí mít i hobby kreativní. Věřte, že vás bude bavit, i když nejste zrovna výtvarný talent. Na tom totiž překvapivě zas tak moc nezáleží. Stačí, když vás ta která kreativní činnost začne bavit. Nemusíte umět vyřezávat, abyste si vyrobili svíčky či mýdla netradičních tvarů. Dokonce ani nemusíte být borec v kreslení, aby vás začalo bavit malování. Vždyť abstraktní malba je často o experimentování s texturami a barvami. To, že se vám nevyvede portrét, nemusí nic znamenat.

Pojďte si dát do nového roku předsevzetí, že pro sebe objevíte zajímavého kreativního koníčka a začnete konečně něco tvořit vlastníma rukama. Dnes narazíte na obrovské množství kreativních technik a rozhodně v některé z nich dokážete najít dlouhodobé či dokonce trvalé zalíbení. Jak ale tyto techniky objevit? Určitě díky e-shopu, který vás rychle na většinu z kreativních technik připraví. Potřebným materiálem, ale třeba i tipy na tvoření. Takovým je e-shop Svicky.net, který funguje již 20 let a za tuto dobu se vypracoval na jeden z nejlépe zásobených e-shopů s kreativními potřebami, rozhodně nejen pro svíčky a jejich vlastnoruční výrobu.

Pokud máme děti, je tvoření téměř povinností

K tvoření nás často přivedou děti. Pokud máme děti, či třeba již vnoučata, mnohdy se rozpomeneme na vše, co jsme tvořili v dětství. Ale dnešní svět je dál. Pastelky dostávají děti do rukou mnohem dříve a jiné kreativní potřeby taktéž. Jsou přizpůsobeny dětem, jejich bezpečnosti, malým ručičkám a též tomu, aby se daly snadno vyprat z oblečení. Tvořit s dětmi je zábava i povinnost. Je zbytečné hledat každoročně hračku roku. Tou je jednoznačně pastelka, či jiné barvy. Nebojte se ale s dětmi modelovat, stříhat, či třeba tvořit z korálků. Korálkování je skvělá zábava pro děti i dospělé. Děti mohou korálky navlékat, ale též vtisknout do modelovací hmoty. Úžasný efekt vytvoří ty skleněné i vtisknutím do keramické hlíny a následným vypálením. Děti též milují zažehovací korálky a touto kreativní činností se zabaví i dospělí.

Silikonové formy jako nekonečný zdroj zábavy

Jestli něco naše kreativní tvoření posune skokově dál, jsou to silikové formy. S těmi se z amatérů cukrářů stávají téměř profíci, a podobné je to, i když tvoříme z hmot ne zrovna jedlých. Silikonové formy se skvěle hodí pro odlévání mýdel, vyrobíte z jejich pomocí nádherné svíčky, ale též různé odlitky ze sádry a z dalších odlévacích hmot vhodných třeba i pro venkovní použití. Ty pak lze pomalovat akrylovými barvami a hodí se jako obrázky na zeď, ozdoby na různé sezónní věnečky, též třeba coby magnetky. Stačí do nich pouze ještě před vytvrdnutím vtisknout magnet, nebo jej přilepit na místo následně.

Pojďte tvořit se Svicky.net

E-shop Svicky.net má v sortimentu materiál, polotovary a pomůcky pro obrovské množství kreativních technik. Za e-shopem stojí profesionálové, kteří se navíc v těchto technikách skvěle vyznají, a tak není problém nechat si s výběrem poradit. Je zbytečné snažit se všechny tyto techniky vyjmenovat, protože jich je obrovské množství. Vše, co potřebujete, zde najdete, ať již chcete vytvářet výrobky zalévané do pryskyřice, drátkovat, aranžovat květiny, dělat vitráže, malovat na kameny, dekorovat sklo, vyrábět mýdlo, svíčky, či jen klasicky kreslit a malovat. Nechybí modelovací hmoty, vykrajovátka, vše pro tvoření z textilu i z papíru, a samozřejmě ani různé drobné pomůcky pro tvoření. Pořídíte zde též literaturu pro tvoření. Pravděpodobně zde najdete vše, do čeho byste se rádi při svém tvoření pustili, navíc za výborné ceny.

21.12.2021 4:12| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětipro děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist