Cesta k čisté podlaze

Tento způsob léta zdá se poněkud podivným. Vysoké teploty nás ničí, sucho zase dává zabrat přírodě a naše domovy jsou plné všudypřítomného prachu, který nalétá z vyschlých polí i zahrad a pokrývá každičkou volnou plochu. Zápas s ním je nekonečný a únavný. Poradíme vám, jak udržíte podlahy čisté a bez námahy.

vileda0058-copia-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Podlaha zabírá největší plochu a pokud bude zaprášená, vířením prachu způsobeným pohybem po místnosti, bude prachová peřina na nábytku i textiliích neustále tloustnout.

Proto je v tomto boji nejdůležitější mít podlahu čistou.  Proto musíš vytírat. Pořád a neustále. Je ale vytírání a vytírání. Můžeš se při něm nadřít a mít rozpraskané ruce od saponátů, nebo zvládnout tuto činnost s lehkostí, snadno a se suchýma rukama. Základem je kvalitní mop.

Naším vyzkoušeným a zaručeným tipem je Easy Wring & Clean TURBO – set třásňového mopu a kbelíku se šlapacím pedálem od Viledy.

Vsaď na zkušenost

Třásňové mopy nejsou žádnou novinkou, jsou účinné a oblíbené, a proto je firmy neustále vylepšují. Téměř k dokonalosti dovedla ten svůj právě německá firma Vileda, která se na výrobky na úklid specializuje.

Využila technologií, které se už osvědčily u jiných výrobků a aplikovala na Easy Wring & Clean TURBO. Třásňový mop je nyní vybaven náhradou, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně 100% Microfibre zajistí snadný úklid každodenní špíny díky skvělé absorpční schopnosti. Na odolnější nečistoty a zaschlé stříkance a skvrny jsou určeny červené třásně s abrazivní schopností, které je setřou, aniž by poškrábaly podlahu.

Zašpiněnou náhradu lze po použití sundat a mycí návlek vyprat v pračce podle stupně zašpinění až na 60°C.

Teleskopickou tyč mopu můžeš nastavit podle své postavy, aby se ti s ní pohodlně manipulovalo. Trojúhelníkový tvar hlavice náhrady se dostane do každého rohu a díky výklopnému kloubu získáš přístup i pod nábytek.

Ždímání základ úspěchu

Na vojně se sice říkalo, že mokré je čisté, ale my ženy víme, že to je naprostá pitomost. Čistá je podlaha setřená čistým důkladně vyždímaným mopem, který ji nepoškodí přílišným množstvím vody. A právě vylepšený kbelík, zajistí dokonale vyždímaný, všech nasbíraných nečistot zbavený mop.

Potěší tě, že je velmi lehký a to dokonce i s vodou, protože potřebnou hladinu vody snadno určíš pomocí rysky. A hlavně, tvé ruce zůstanou po celou dobu úklidu suché, protože kbelík disponuje ždímacím mechanismem, který ovládáš nohou pomocí pedálu. Sama si určíš, jak moc potřebuješ mop vyždímat.

K snadnému přenášení a lepší stabilitě slouží podélná rukojeť. Příjemnou vychytávkou je zářez, do něhož vtiskneš násadu mopu a on bude sám stát v kbelíku – odpadne věčné hledání místa, kam ho opřít.

Navíc už si při vylévání nikdy nepoliješ nohy – tento kbelík je totiž vybaven otvorem pro vylévání!

Mrkni na video, jak skvěle funguje!

23.8.2018 2:38| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: podlahy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist