Na český trh přichází unikátní pomůcka Diveen®

Nebude mnoho žen, které by se přiznaly k samovolným únikům moči. Přitom existuje jednoduché, účinné a diskrétní řešení. Na náš trh přichází jedinečná intravaginální pomůcka Diveen®, která řeší problém s únikem moči zcela novým způsobem. Zavádí se do pochvy stejně snadno jako menstruační tampon. Přes poševní stěnu podepře močovou trubici a sníží tak četnost „nežádoucích příhod“.

Vyzkoušejte Diveen® zcela zdarma

Diveen® se vyrábí ve dvou velikostech a zavádí se do pochvy stejně snadno jako menstruační tampon. Přes poševní stěnu podepře močovou trubici a sníží tak četnost „nežádoucích příhod“. Nyní máte možnost tuto pomůcku vyzkoušet zdarma. Stačí na stránkách lepsipece.cz  vyplnit dotazník a požádat o zaslání vzorku.

Nestyďte se a ulehčete si každodenní život

Únik moči nepostihl jen vás – v Česku trpí stresovou nebo smíšenou inkontinencí asi 300 tisíc žen. Přitom viníkem úniku moči není stres psychický. Stresová inkontinence je způsobena oslabením svalů pánevního dna, které objímají močovou trubici a pomáhají držet svěrač sevřený, aby nepodlehl zvýšenému nitrobřišnímu tlaku. Věkem, porody i vlivem špatného životního stylu pánevní dno ochabuje a pak stačí normální kýchnutí a spodní prádlo je vlhké.

Má inkontinence řešení?

V první řadě se včas svěřte lékaři a proberte s ním všechny možnosti.  Například můžete pravidelně posilovat pánevní dno, třeba při čekání u pokladny v obchodě. Stačí na chvilku svaly sevřít, vydržet, povolit a opakovat, dokud nebudete na řadě. Okamžitým řešením jsou také speciální vložky, které pojmou uniklou moč a zabrání zápachu. Další možností je operace.

Diveen® nabízí zcela unikátní řešení

Pokud jste aktivní žena, která chodí do práce, do společnosti a sportuje, tak neváhejte a vyzkoušejte Diveen®. Budete mít únik moči pod kontrolou až po dobu 12 hodin, a to bez použití vložek. Více informací najdete na stránkách diveen.czlepsipece.cz.

 

 

 

 

10.4.2019 8:40| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: stres

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist