České BIO oblečení: Meera Design

Jde to česky, udržitelně, kvalitně a navíc prostě a jednoduše hezky a šmrncovně. O čem je řeč? O ještě stále nové, ale už trochu známé české značce oblečení z BIO bavlny – Meera Design. Seznamte se s oblečením, které vymýšlí a navrhují ženy – pro ženy a které vás pohladí po těle a vzápětí i po duši.

meera-1100x618.jpg Zdroj: Meera Design

Co hledáš, máš v sobě – aneb filozofie značky

Příběh, respektive začátky Meera Design jsou v něčem vlastně typické. Typické pro projekty, které vznikají tak trochu samy, tak trochu mimochodem a tak trochu se najednou objeví a člověku nezbývá, než je začít rozvíjet. Protože ví, že je to TO SPRÁVNÉ. Takhle to alespoň vypráví zakladatelka a majitelka Klára Meera Stejskalová: “Měla jsem za sebou roky závodního aerobiku a trénování sebe i druhých. A také navrhování kostýmů na soutěže. Pak přišla jóga a cesta od těla k duši. A pak se mi jednou stalo to, co mnoha dalším – na dovolené se spoustou pro mě cizích žen se vypla hlava a promluvila duše a její touhy, které jsem vlastně znala, ale nechtěla jim věřit a žít je. Ženy mi začaly říkat Coco Chanel a já jsem se neplánovaně stala jejich módní poradkyně. Došlo mi, že tohle miluju. Že mě to sytí, naplňuje a baví. A vzápětí přišlo rozhodnutí a s ním mnoho zkoušek. Hledání krejčovské dílny, hledání dodavatele kvalitních látek – z mnoha důvodů jsem chtěla BIO bavlnu. A postupně se během dvou let zrodila Meera Design.”

Meera Design se otevřeně hlásí k touze provázet ženy na cestě ke spokojenosti se sebou samými. A jde na to přes to, co umí: “Žena, která se cítí dobře ve svém těle se cítí dobře na duši. A kvalitní oblečení tomu umí dost pomoci.” Každý si v tom může najít to svoje. Principem značky je totiž mimo 100 % pohodlí také jednoduchost a tedy snadná kombinovatelnost. A také snadná údržba. Takže pokud milujete žehlení jako my, je to přesně pro vás :-).

Vyzkoušeno za vás!

– a doporučujeme to také zkusit, doslova na vlastní kůži. Ona totiž opravdu není bavlna jako bavlna. Meera Design šije z BIO bavlny, která je pěstovaná bez chemie (více na jejich blogu) a na oblečení je to opravdu znát. Pocitově se méně potíte, oblečení stačí jen provětrat a zase voní a především dělá dobře pokožce. A to i té hodně citlivé. Prostě je to čistá látka. Co se týče střihů, zkoušely jsme Meeří bestsellery, tedy tričko Inari a šaty Afrodité – a obojí je od prvního do posledního švu promyšlené. Nevytahuje se, nepovoluje, drží tvar a – co více si přát :-). Teď navíc Meera Design přichází s novou kolekcí – Žena Živelná, na kterou se můžete zajít podívat a všechno si vyzkoušet i vy. Pozvánka níže!

Kde Meera Design potkat?

Pokud vám stačí on-line, pak na www.meerablog.cz a na e-shop.meeradesign.cz. Pokud si chcete všechno osobně osahat a vyptat se na způsoby navrhování a šití, můžete se ještě tento víkend 6-7.4. Vydat do pražské HAUCH gallery na SLOU DAYS a nebo na avizovanou Fashion Show spojenou s otevíráním nového prostoru. Ta se koná v sobotu 13.4. na adrese Na Záhonech 682/7 na Kačerově od 18:00 a vstup je zdarma. Všechny další informace o programu najdete na webu viz výše. No a pokud chcete spojit příjemné s užitečným, tak můžete celý projekt podpořit v HitHitové kampani – Meera Design totiž nebuduje jen showroom, ale také komunitní centrum, se kterým má velké plány. A v rámci odměn si můžete pořídit třeba legíny nebo to blahořečené japonské tričko Inari za lepší cenu než kdekoli jinde.

11.4.2019 2:50| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: oblečeníšaty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist