Celosvětový projekt Lipa Learning se otevírá investorům

Neotřelý způsob vzdělávání, kdy děti formou hry vstřebávají důležité znalosti a dovednosti, dostupný již ve 26 jazycích.

To je projekt Lipa Learning společnosti EMTC – Czech a.s. Hlavní náplní je vývoj edukativních aplikací pro mobilní telefony a tablety pro předškoláky. Za dobu své existence společnost získala řadu mezinárodních ocenění a každým rokem posouvá vývoj aplikací stále kupředu. Od 1. 3. 2018 se může tohoto ambiciózního projektu účastnit opravdu každý, a to prostřednictvím dluhopisů nabízených společností EMTC – Czech a.s.

Alt popis: dluhopisy EMTC – Czech a.s. pro projekty Lipa Learning a Airjobs

Dluhopisový program pro rozvoj EMTC

Mateřská společnost EMTC – Czech a.s. přichází s dluhopisovým programem, který byl schválen Českou národní bankou. Zájemci tak mohou investicí zhodnotit své úspory a zároveň se podílet na rozvoji projektu. Cílem je především urychlení vývoje nových aplikací, implementace nových technologií a možnost využití různorodých oblastí marketingu.

Dluhopisy vydávané na základě prospektu schváleného Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

18.6.2018 12:14| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist