Bungee Jumping, paintball nebo kurz přežití? Darujte k Valentýnu trochu netradiční dárek!

Svátek lásky se blíží, a pokud chcete svou drahou polovičku překvapit jinak než loni, nastražte uši. Na romantické večeře, společné wellness nebo procházky v přírodě můžete rovnou zapomenout. Naopak nažhavte svoje smysly na pořádnou dávku adrenalinu a dobrodružství. Jste ready? Tak jdeme na to!

paragliding-1100x618.jpg Zdroj: Allegria

Paragliding nebo bungee jumping pro dva

Chcete zažít lásku s hlavou v oblacích? Darujte k Valentýnu společný adrenalinový zážitek v podobě dárkového poukazu na paragliding. Jedná se o letecký sport, který spočívá v létání na padákovém kluzáku. Princip paraglidingu tkví ve využívání vzdušných proudů, kdy se snažíte získávat výšku a pak dlouhé minuty či hodiny plachtit. Před samotným letem probíhá příprava včetně krátkého proškolení, jak se během paraglidingu chovat. O svou bezpečnost se tedy bát nemusíte.

Toužíte-li po ještě odvážnějším zážitku, darujte sobě a partnerovi či partnerce volný pád do neznáma. Bungee jumping je oblíbeným adrenalinovým sportem a díky vysoce intenzivnímu prožitku dostane společně strávený den úplně nový rozměr.

Střelba na střelnici

Střelba na střelnici pravděpodobně nepatří mezi nejromantičtější párové aktivity, nicméně vy chcete k Valentýnu darovat netradiční zážitek, a díky poukazu na střelbu jej skutečně zažijete.

Během jedné hodiny se seznámíte s různými typy zbraní, jejich bezpečným používáním a také si vyzkoušíte samotnou střelbu. Mířit budete na terče vzdálené 25 metrů, které si dokonce můžete různě programovat. To znamená, že terč bude například uhýbat do stran, přibližovat se nebo nehybně stát na místě.

TIP: Chcete z pobytu na střelnici udělat ještě větší zábavu? Vsaďte se s partnerem o to, kdo se víckrát trefí do středu terče a vítěz následně zaplatí večeři.

Paintball ve dvou

Paintball patří mezi adrenalinové sporty a jeho náplní je střelba želatinových kuliček po soupeřích ze speciálních pistolí. Kuličky obsahují nejrůznější barvy, což činí z paintballu nesmírně zábavnou činnost. Není totiž nic lepšího, než se strefovat do protihráče a zabarvit ho tak od hlavy až k patě. A nemusíte se bát, součást vybavení na paintball tvoří také speciální ochranný overal, který tlumí nárazy kuliček.

Pořádná dávka adrenalinu, endorfinů a vzrušení je tedy rozhodně zaručena, obzvlášť pokud paintballovým zážitkem obdaříte svou drahou polovičku.

Kurz přežití pro dva

Zamilovali jste si drsnou reality show Survivor? Pokud ano, pak pro vás bude poukaz na kurz přežití rozhodně trefou do černého. Nejen, že strávíte 3 dny obklopeni nádhernou přírodou, ale naučíte se žít s ní v souladu. Osvojíte si výrobu luku, rozdělávání ohně, ale také zažijete lov se zbraní nebo průzkum jeskyně. Příroda navíc dokáže být velmi nelítostná, takže bude prověřena také vaše houževnatost a schopnost si poradit v náročných podmínkách. Jistě, není to romantický wellness víkend pro dva, nicméně se svou drahou polovičkou zažijete takové dobrodružství, na které ani jeden nezapomenete.

9.2.2022 12:00| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: wellnesswellness víkend

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist