3 jednoduché tipy, jak se cítit krásná

Ne nadarmo se říká, že krása vychází zevnitř. Cítit se přitažlivá a být sama se sebou spokojená je proto velice důležité. Existuje však mnoho triků, které vám k tomuto pocitu mohou snadno pomoci. Aneb přinášíme vám 3 tipy, jak se cítit krásná taková, jaká jste.

femina-shutterstock-003-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Pečujte o své vnitřní já

Že je důležité mít se ráda taková, jaká jste, není jen otřepaná fráze. Pro spokojený život je skutečně důležité, abyste se sebou byla spokojená. Skvěle vám v tom mohou pomoci i drobnosti. Radujte se ze všeho, co se vám zrovna povedlo. Právě úsměv je totiž tím nejhezčím doplňkem každé ženy. Dělejte proto věci, které vás skutečně baví a naplňují. Naopak se snažte oprostit od všeho, co je pro vás přítěží. Snažte se hledat to dobré i v méně pozitivních věcech. Buďte na sebe pyšná za všechno, co jste dosud dokázala. Jen skutečně spokojená a vyrovnaná žena se může cítit krásná a přitažlivá.

Podtrhněte svou vnější krásu

Není žádným hříchem, pokud svou vnější krásu ještě více podtrhnete pomocí pečující a dekorativní kosmetiky. Záleží pouze na vás, zda vám zvedne náladu vyživující pleťová maska, rudě nalíčené rty nebo čerstvě udělaná manikúra. I když se čím dál častěji hovoří o přirozené kráse a ženy jsou neustále nabádány k tomu, aby se nebály odložit make-up, pokud se komfortněji cítíte nalíčená, určitě se není za co stydět. Právě všemožná líčidla jsou tu totiž od toho, aby ženám pomáhala cítit se příjemně. Jestli navíc chcete během nákupů kosmetiky a líčidel trochu ušetřit, určitě využijte Black Friday slevy. Ty vám aktuálně přinášejí produkty od všech oblíbených kosmetických značek za ty nejlepší ceny.

Parfémy a aromaterapie

Věděli jste, že naše pocity dotvářejí také vůně? K pocitu přitažlivosti vám proto mohou pomoci i parfémy. Ty nám slouží k tomu, aby podtrhly naši přirozenou osobnost a zpříjemnily náš den. Stačí si jen vybrat, zda dáte raději přednost květinovým, ovocným nebo těžším vůním. Důležité je, aby vám parfém voněl a byl vám příjemný. Nebojte se ani střídat více parfémů dle aktuální nálady.

Kromě parfémů jsou pak skvělými pomocníky i aromaterapie. Rozličné vůně v nás probouzejí různé pocity, mohou ovlivnit naši náladu, zklidnit nervy, povzbudit a stimulovat smysly. Právě aromaterapie proto může být dalším skvělým krokem, jak se cítit krásná.

10.11.2022 3:08| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: aromaterapiekrása

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist