Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Tantrická masáž

Tantrická masáž

Vyzkoušeli jsme tantrickou masáž. A je to síla!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Daniela | vydáno 28. 01. 2015

Tantrická masáž v sobě nese prvky klasické masáže třeba thajské, indické, nebo relaxační masáže s tantrickými rituály. A ano, nezapomíná ani na intimní části těla. Jde o velmi silný erotický zážitek, nebo je to nuda? Víme víc!

Co je to tantrická masáž?

Tantrický přístup je založen na plném přijetí všeho, co je přirozené. Tantra nechává věci prostě plynout – vítá vše, co se v přítomnosti děje, a zároveň nikam netlačí. Existuje několik druhů těchto masáží – některé vycházejí pouze z tantry, jiné z taoistické tradice, další  se snaží o propojení různých prvků a tradic. Záleží na osobnosti maséra, jeho zkušenostech a světonázoru.

Jak masáž probíhá?

Tantra masáž probíhá na futonu, za svitu svíček a při doprovodu orientální hudby. Zahrnuje jemné i velmi důrazné dotyky. Dochází k použití horkých ručníků, hlazení hebkými peříčky a kožešinkami, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů. Při delších obřadech se používají i lávové kameny pro lepší uvolnění. 

Z čeho se vám zatočí hlava

Tak to rozhodně z masáže intimních partií. Ta se provádí sestavou doteků. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. Používané sestavy doteků jsou tajemstvím a jednotlivé salony mají své způsoby práce s intimitami klientů.

Podvazky

Podvazky

Která žena by se nechtěla alespoň jednou za čas cítit sexy, být pro svého partnera hříšnou výzvou...

Zásadní ale je věnovat maximální pozornost každému doteku a každému místu pohlavních i análních partií, vnitřních i vnějších pohlavních orgánů. Při tantrické masáži může, ale nemusí dojít k orgasmu. Kromě toho také vyučuje techniku dechu, který by měl pomoci k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění. 

K čemu je tantrická masáž dobrá?

Když pomineme samotný úžasný zážitek, pak by především měla pomoci k lepšímu uvědomění sexuálního prožitku, lepší komunikaci s vlastním tělem, ale vede také k lepšímu souznění mezi partnery, pomáhá zlepšit komunikaci a vzájemný respekt. Jde o léčebnou techniku, byť v očích západní kultury možná poněkud nekonvenční. Nicméně pomáhá při potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, bolestivém sexuálním styku, ale i problémech s otěhotněním, či různých energetických nedostatečnostech. 

Vyzkoušeli jsme!

"Vyzkušela jsem ji hned dvakrát," svěřila se nám autorka článku Daniela. "Jednou v soukromí vlastního domova pouze s mým přítelem a bylo to něco naprosto úžasného. Ten pocit naprostého odevzdání se a zároveň napjatého vzrušení si pamatuji dodnes. Tak silný orgasmus jsem ještě nezažila. Když jsem byla ve specializovaném salonu, měla jsem trošku problém se uvolnit a otevřít svému masérovi, i když to byl fešák. Cosi ve mně křičelo, že je to vlastně nevěra, takže jsem si jí pořádně neužila. I když přemýšlím, že tomu dám ještě jednu šanci.:-)"

A co vy, milé čtenářky? Máte zkušenost, nebo přemýšlíte o tom, že také vyzkoušíte? Podělte se s námi o své zážitky a klidně přihoďte i tip na dobrý salon!

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
29. 01. 2015 pepina . (reakcí: 0)
29. 01. 2015 kativas .. (reakcí: 0)
29. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 01. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

29. 03. 2017 Horoskop Býk

Vyřešit osobní problémy by mělo být u tebe na prvním místě. Zapomeň chvilku na práci, na kamarádky a udělej vstřícný ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist