Femina.cz » Magazín » Móda » Dokonalá Michelle Pfeiffer

Dokonalá 
Michelle Pfeiffer

Dokonalá Michelle Pfeiffer

Magazín: Móda | autor: Kamila | vydáno 21. 07. 2006

Několikrát byla prohlášena magazínem People za nejkrásnější ženu světa. Její obličej má prý dokonalé proporce, proto není divu, že i když jí padesátka šlape na paty, stále nedá mužům spát.

Narodila se 29.dubna 1958 ve městě Santa Ana ve státě Kalifornia. Otec Dick, inženýr a matka Donna v domácnosti se starali kromě Michelle ještě o dvě její mladší sestry a staršího bratra.

Michelle vystudovala střední školu v Santa Aně, kde se také umístila na prvním místě v soutěži krásy. Po škole začala dál studovat soudní stenografku a přivydělávala si jako pokladní v supermarketu, tam ji to prý celé došlo. Poměrně nespokojená se svým životem si najednou uvědomila, co chce doopravdy dělat. Její vysněnou profesí bylo herectví.

I když by se to mohlo zdát neuvěřitelné, protože podobné sny mívají miliony dívek v jejích letech, tak Michelle uspěla.

Přestěhovala se do Hollywoodu, kde začala hrát v různých seriálech epizodní role, ve kterých víc než svého talentu využívala krásy a přitom navštěvovala kursy herectví. První větší role přišla, jak se později ukázalo, v naprostém propadáku s názvem Pomáda 2. Všimli si jí však ti správní lidé a tak její šance přišla s filmem Martina Scorseseho Zjizvené tváře v roce 1983.

Opravdový úspěch se dostavil až s filmem Čarodějky z Eastwicku, kde hrála po boku takových hvězd jako Susan Sarandon nebo Jack Nicholson. Oskara obdržela v následujícím slavném filmu Nebezpečné známosti.

I když se stala hvězdou stále o sobě a svém hereckém umění pochybuje. Vždy se snaží, aby to svým „spoluhráčům“ nezkazila.

Zajímavostí jistě je, že odmítla pár rolí, které udělaly z jiných hereček megastar, prvním bylo Mlčení jehňátek a druhým Základní instinkt, díky němuž se ze Sharon Stone stal sexsymbol.

Poprvé se vdávala za hereckého kolegu Petera Hortona, ovšem manželství bylo nešťastné a tak se po několika letech rozvedli. Michelle si v té době myslela, že toho pravého již zřejmě nepotká a ve svých třiceti letech strašně toužila po dítěti. Rozhodla se tedy pro adopci. Vybrala si holčičku Claudii Rose. To ovšem nemohla tušit, že pár měsíců na to potká svou životní lásku, producenta úspěšného seriálu Ally McBeal Davida E.Kellyho. V roce 1993 se konala svatba a za devět měsíců se narodil malý John Henry.

Michelle je prý nyní méně sobecká a na svého manžela nedá dopustit. Tajemství jejich šťastného soužití spočívá v tom, že mají jeden na druhého čas. Jsou večery, kdy spolu vyrazí do kina nebo na večeři bez dětí a užívají si pouze sami sebe.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
11. 04. 2012 Pfeiffer pforever 10.4.2012 (reakcí: 0)
03. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
13. 10. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

23. 03. 2017 Horoskop Lev

Šéf dnes nečekaně povýší kolegyni na místo, po kterém jsi toužila ty. Namísto toho, abys začala kolegyni pomlouvat, n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist