Femina.cz » Magazín » Krása » Účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pro dlouhé vlasy

Účesy pro dlouhé vlasy: Buďte sexy s dlouhou hřívou

Magazín: Krása | autor: Zuzana Bohdalová | vydáno 25. 11. 2014

Máte dlouhé vlasy, denně trávíte neuvěřitelný čas jejich úpravou? Vaše vlasy jsou zničené neustálým lakováním a následně zase mytím? Začněte si s nimi hrát, když budete mít vlasy usměrněné a sčesané do nejrůznějších účesů, jejichž příprava vám ovšem zabere jen několik málo minut, bude o ně mnohem lépe pečováno, budete je muset mnohem méně mýt a jeden účes bude vypadat skvěle celý den!

Použijte na tvorbu takovýchto účesů pro dlouhé vlasy několika zlepšováků, které jsou dnes běžně k dostání. 

Drdol

Začněme dnes už běžným, všude k dostání, drdolem, respektive jeho vycpávkou. V zahraničí se tomuto zlepšováku říká donut bun, protože má tvar duté koblihy.  V minutě můžete docílit úžasného drdolu, a to za pomocí donut bunu, gumičky a pár pinetek. Uděláte si jednoduše vysoký culík, ten sepnete co nejméně viditelnou gumičkou, na culík navléknete donut bun a vlasy po něm rovnoměrně rozprostřete. Potom musíte docílit toho, aby v této poloze vlasy držely, k čemuž vám můžou pomoci pinetky nebo další méně viditelná gumička a drdol je hotov. 

Bob maker

Dalším takovým, už méně známým zlepšovákem je bob maker. Bob maker dokáže v minutě vyvolat dojem bohatého mikáda, aniž byste se jakkoli musela dotknout nůžkami svých vlasů. Vlasy sčešeme na záda, provlékneme do oka bob makeru a točíme s ním směrem dovnitř.

Slavné celebrity a jejich vlasy. Kdo nejvíc utrácí za kadeřníka?

Slavné celebrity a jejich vlasy. Kdo nejvíc utrácí za kadeřníka?

Nejlepší snová práce Hollywoodu? Kadeřník! Totiž, někdo se rád ujíždí na botách nebo kabelkách, a...

Jakmile dojdeme do úrovně, kde chceme jakoby délku mikáda, bob maker připneme k hlavě, za pomocí bočních připínátek, která jsou na něm z boku umístěna. Opět jsme tak docílili rychlého, efektního účesu, s minimem námahy a bez ničení vlasů. Laky ani tužidla k těmto účesům nejsou absolutně potřeba. 

Retro účesy

Pomocí podobného zlepšováku můžeme docílit i krásných retro účesů. Za pomoci vintage hair roll kit můžete vytvořit krásný podlouhlý zadní drdol. Vycpávku, která je spojena gumičkou na obou svých koncích, si natáhněte přes hlavu jako čelenku. Vycpávku obmotejte vlasy. Aby vlasy na vycpávce držely, pomozte si pinetkami. A opět jste docílily účesu pro dlouhé vlasy s minimem práce a s maximálním dojmem.

Pokud drdoly ani vyčesané vlasy nejsou pro vás tím pravým, nechte se inspirovat naší fotogalerií nejen účesů, ale zajímavých trendů v barvení vlasů. 

Foto zdroj: profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
26. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 1)
26. 11. 2014 glady ... (reakcí: 0)
25. 11. 2014 pepina . (reakcí: 0)
25. 11. 2014 stana1 - (reakcí: 0)
25. 11. 2014 patricia077 jj (reakcí: 0)
25. 11. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
25. 11. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Vyraž do společnosti, kde máš šanci potkat svého pana Božského. Zadaná si dá pozor na nevěru, protože bude mít chuť n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist