Femina.cz » Magazín » Celebrity » Smolařka Halle Berry: Další úraz do sbírky!

Smolařka Halle Berry: Další úraz do sbírky!

Smolařka Halle Berry: Další úraz do sbírky!

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 04. 11. 2011

Zdravotní problémy a sklon k úrazům má oscarová herečka Halle Berry (45) dány sudičkami. Stačí jeden špatný krok, a zlomí si nohu. Jako právě před pár týdny ve Španělsku, kde natáčí nové drama Cloud Atlas.

Ačkoli půjde o napínavý thriller o vraždě v jaderné elektrárně, Halle k úrazu nepotřebovala natáčet žádné akční scény. Nohu si zlomila ve své ubytovně, když špatně našlápla. Na plac se z nemocnice vrátila na vozíku, producenti přesto natáčení z finančních důvodů neodložili, pozměnili jen jeho harmonogram. V dalších dnesch natáčeli hlavně scény, kde se Halle neobjevuje, a v případě nutnosti použili dublérku nebo Halle zabírali jen od pasu nahoru.

Halle Berry by možná měla radši chodit v brnění. Na úrazy má vyloženě smůlu. Připomeňme natáčení slavné bondovky Dnes neumírej, kdy jí vlétla do oka střepina granátu, a musela podstoupit půlhodinovou operaci. Lékaři tenkrát hovořili o velkém štěstí - stačilo málo, a Halle přišla o oko. Dodnes ji navíc v hlavě straší autonehoda z roku 1997, od které v šoku utekla a přestože si sama odnesla 17 stehů na čele a utrpěla krátkodobý výpadek paměti, odsloužila si za trest 250 hodin prospěšných prací.

Pod tíhou svědomí se začala věnovat charitativní činnosti. "Změnilo mi to život. Do té doby jsem nedělala nic pro druhé, a byl čas začít," prohlašuje dnes herečka. Život jí navíc ztěžuje cukrovka. Když před lety zkolabovala a lékaři jí oznámili, že trpí diabetem, byl to pro ni šok. "Myslela jsem, že umřu. Netušila jsem, jak moc je to vážné a zda se to dá léčit," vzpomíná Halle. Nakonec si ale i přes zdravotní handicap vybojovala hvězdné postavení v Hollywoodu, titul nejpřitažlivější ženy světa v roce 2008 a stala se matkou dcery Nahly. Jen s muži jí to nevychází.

Na bývalé dva manžele nevzpomíná ráda a s ex-přítelem Gabrielem Aubrym se doteď soudí o dceru. "V osobním životě jsem udělala řadu chyb, špatně jsem si vybírala. Věřím, že bych byla mnohem šťastnější, kdybych se nikdy neprovdala," soudí Halle s odstupem času. "Kéž bych tak věděla dříve, že nejsem stvořená pro manželství. Ušetřilo by mi to spoustu času i bolesti."

V současné době ji může hřát fakt, že poslední soudní líčení s otcem Nahly dopadlo v její prospěch. Dcerku si proto mohla bez obav odvézt na natáčení do Evropy. Ačkoli původně plánovala děti dvě, pomalu se smiřuje s myšlenkou, že jí jedno bude muset stačit. Nakonec, ještě před pár lety se zmítala v obavách, že se matkou nestane nikdy! Tak aspoň tak.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
27. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
11. 05. 2012 paulica Halle... (reakcí: 0)
20. 02. 2012 mistrix ... (reakcí: 0)
08. 01. 2012 helenadon úrazy (reakcí: 0)
30. 11. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)
20. 11. 2011 Lydia001 Halle (reakcí: 0)
13. 11. 2011 manislava halle berry (reakcí: 1)
11. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 11. 2011 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

21. 10. 2016 Horoskop Vodnář

Dnes tvé myšlenky budou neustále někam utíkat. V práci budeš roztěkaná a nesoustředěná a mohla bys udělat dost zásadn... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist