Sexy maminka Reese Witherspoon

„Po dvou dětech mám po celém těle strie a celulitidu, a je mi to jedno,“ prohlašuje roztomilá blondýnka Reese Witherspoon (33). Fyzické nedostatky nezabránily tomu, aby získala Oscara a vydobyla si pověst jedné z nejpřitažlivějších žen planety!

 

Kvůli změnám, jimiž její tělo prošlo během těhotenství a kojení, si Reese v posledních letech vybírá role, kde se nemusí svlékat. Dostala se na špičku a může si to dovolit. Navíc je jednou z mála šťastných hvězd, které dokážou skloubit rodinný život s kariérou.

 

V Hollywoodu vydělává miliony, ale vlastní ruce připojí k dílu i v domácnosti. „Lidé se mě často ptají, kdo mi dělá kuchaře a kdo chůvu… A já odpovím: No přece já!“ chlubí se svou všestranností matka devítileté Avy a pětiletého Deacona. Ráda vaří a své děti chce mít osobně pod kontrolou – dokáže být přísná, žádné rozmazlování.

 

K Vánocům rozdá svým ratolestem jen pár dárků, aby si jich náležitě vážily. Navíc tvrdí, že by děti měly ve škole zažít na vlastní kůži posměch – prý to tříbí osobnost. Je pravda, že tu její to vytříbilo až ke hvězdné kariéře

 

Co je malé…
V dětství se totiž setkávala s nepěknými narážkami na malou postavu, a to ji motivovalo k velkým ambicím. Vyrůstala v Tennessee, což je očima Hollywoodu Bohem zapomenutý kraj. „U nás jsme neznali jména jako Louis Vuitton… Maturitní šaty jsem si objednala z katalogu, protože v obchodech nic pořádného nebylo k sehnání,“ vzpomíná Reese na mladá léta.

 

Přestože se už v sedmi letech dostala do televizních reklam a předváděla dětské oblečení, o velkém filmovém světě neměla dlouho potuchy. Když byla coby patnáctiletá pozvána na konkurz do thrilleru Mys hrůzy a měla se setkat s Robertem De Nirem a Martinem Scorsesem, netušila, o koho se jedná. Teprve spolucestující v letadle jí vysvětlil, o jaké velikány jde, a to ji vystresovalo natolik, že u konkurzu zcela vybouchla.

 

Celý článek si přečtete v novém Shine zde

 

 

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

14.5.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist