Robert Downey jr.

Svůj herecký talent předvedl v desítkách rolí na divadle i u filmu. Největší pozornost si ale bohužel vysloužil jako nejslavnější hollywoodský feťák. Tahle žalostná etapa je naštěstí snad už zažehnána a Robert se dnes opět vyhřívá na výsluní.

 

Robert Downey jr. (44) měl do života docela pěkně našlápnuto. Sudičky na něm rozhodně talentem nešetřily, takže se mu dařilo skoro všechno, na co sáhnul. Byl vynikající baletní tanečník, bravurně hrál na saxofon, skvěle zpíval a ke všemu měl herecké nadání.

 

A aby to nebylo málo, ze školy nosil samé jedničky a nikdy s ním nebyly žádné problémy, prostě takový malý šprt. Idyla trvala ale jen do doby, co začal svůj talent utápět v alkoholu a rozpouštět v kokainu.

Začátky konce

S kokainem se „skamarádil“ v Anglii, kde studoval balet. Drogy ho začaly zajímat mnohem víc než vášeň k tanci a tak brzy ze školy vyletěl, přestože to byl velký talent. „Najednou jsem si nevěděl se svým životem rady, dospěl jsem, aniž bych chtěl,“ vysvětluje herec, proč se ocitnul v drogovém pekle, které trvalo přes deset let.

Drogy a sex ve městě

Doma pak pokračoval ve své vášni, tedy kokainu a občas dostal nějaký menší štěk ve filmu nebo televizi. Pak ale přišla sice malá, zato velice zásadní role ve filmovém snímku Prvorozený, kde se potkal s nynější hvězdou seriálu Sex ve městě Sarah Jessicou Parker.
Oba se do sebe bláznivě zamilovali a po dvoutýdenní známosti se k sobě nastěhovali. „Byla to má první velká láska. Tak úžasného chlapa jsem do té doby nepotkala. Byl citlivý, milý, pozorný a přitom i velmi chytrý a byla s ním sranda. Takhle to vypadalo několik let a hlavně když se mu dařilo. Když ne, byl to konec.
Přišel špatný den a z Roberta byla troska. Nepříjemná, vulgární a většinou i opilá troska. To je důvod, proč jsme se po sedmi letech rozešli. Když nám bylo dobře, bylo všechno růžové, když ne, bylo to horší než beznaděj. A v té já se už topit nechtěla,“ svěřila se o vztahu s Robertem známá herečka.

 

Celý článek si přečtete v Shine zde.

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

15.6.2009 12:00| autor: Redakce

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist