Příslušenství k mobilu, které usnadní váš pracovní den

Hektický pracovní den zažívá snad každý podnikatel nebo manažer. Proto se snaží využít svůj čas do poslední minuty. Díky smartphonům můžeme být neustále v centru dění a řešit věci doslova za pochodu. Možná ani vy však nevyužíváte potenciál svého telefonu naplno. Přitom existuje řada příslušenství, které povýší váš přístroj na ještě vyšší level.

image2-1100x618.jpg Zdroj: Pixabay.com/Basta digital.

Obal na mobil jako stojánek

Jednoduchá věc, přitom stále málo využívaná. Při řízení firmy či manageování lidí jsme v podstatě skoro pořád na telefonu. V dnešní době, kdy je řada zaměstnanců na home office a není možné se aktivně setkávat osobně, jsou konferenční telefonáty každodenní rutinou. Skládací obal na mobil nebo kryt se stojánkem nám umožní pohodlně vyřizovat videohovory odkudkoliv a mít při tom obě ruce volné.

Bezpečný držák na mobil do auta

Pro řadu manažerů a podnikatelů je auto častým společníkem. Při řízení vzniká prostor na vyřizování méně důležitých telefonátů. Kvalitní držák na mobil do auta by tak neměl ve vybavení chybět. Moderní držáky jsou minimalistické, některé fungují dokonce na magnet, takže odpadají problémy s instalací mobilu, případně rovnou poslouží i jako bezdrátová nabíječka. 

Dávejte si ale pozor na bezpečnost. Při řízení telefonujte jen, pokud je to opravdu potřeba, vyřizujte méně psychicky náročné telefonáty. Je totiž dokázané, že i když při řízení nebereme telefon do ruky, ale používáme handsfree, naše pozornost na silniční provoz se snižuje i tak.

Peněženka přímo na telefonu

S příchodem iPhonu 12 se vyrojila i řada inovativního magsafe příslušenství pro tento model. Kožená peněženka na karty či občanku upevněná přímo na mobilu je pro řadu aktivních lidí vítaným řešením. Vše potřebné máte v jednom a po ruce. Teď si musíte jen dát pozor a mobil neztratit.

Miniaturní projektor

Projektor bývá důležitou součástí technického zázemí firmy. Mítinky, prezentace, workshopy a další aktivity se bez něj neobejdou. Pokud ale potřebujeme něco odprezentovat ad hoc potenciánímu klientovi nebo obchodnímu partnerovi, většinou s sebou projektor nemáte, nebo se musí vše dopředu plánovat. Dnešní doba ale holduje zmenšování, a tak si moderní projektor už strčíte klidně i do kapsy. Vypadá v podstatě jako malá, placatá krabička na stativu. S vaším smartphonem ho jednoduše propojíte prostřednictvím bluetooth technologie a můžete prezentovat

Bezdrátová multi nabíječka

Kromě smartphonu má většina aktivních lidí dnes už i chytré hodinky či bezdrátová sluchátka. Určitě sami víte, jak je problematické toto všechno najednou nabít. K dostání jsou už naštěstí velké bezdrátové nabíječky, kde nabijete všechny tři přístroje najednou. Prostě jen přijdete do kanceláře nebo domů, položíte je na tuto speciální nabíječku a za pár hodin je vše nabité na sto procent.

4.3.2021 9:33| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist