Pedofil do každé české rodiny!

Protože může. Protože ho rodiče obětí nechali. A nikomu to nepřijde divné…

Začátkem týdne se médii prohnaly informace o 23letém cizinci žijícím v ČR, který je obviněn ze zneužití nejméně 55 dívek od 9 do 14 let. Diskusi o nepochopitelném propuštění na svobodu, než bude vynesen rozsudek, ačkoli byl ve znaleckém posudku jasně označen za nebezpečného sexuálního devianta, tady znovu otvírat nemíním. Mnohem víc mi vrtá hlavou jiná věc.

Podle dostupných informací zkontaktoval dotyčný, nazvěme ho pracovně třeba „Chlívák“, téměř čtyři stovky dívek. Zatím je obviněn ze zneužití 55 z nich, ale další vyšetřování ukazuje, že by se seznam poškozených dívek mohl vyšplhat na 125. Přičemž „záliba“ pana Chlíváka byla policií odhalena až na základě upozornění otce jedné z dívek, který si přečetl historii komunikace své dcery na internetové diskusi.

A teď, jestli by mi někdo mohl vysvětlit, proč pan Chlívák musel ohrozit či zneužít 125 dětí, než konečně některý rodič zjistil, jak jeho dcera tráví volný čas? Proč rodiče namátkou vybraných 400 dětí netuší nic z toho, jakým způsobem jejich děti tráví čas na internetu? Jak je možné, že v naší zemi jsou lidé stále tak zabednění, omezení, lhostejní, neřkuli stupidní, že dají svým desetiletým dětem neomezený přístup k internetu, který je plný VŠEHO, absolutně VŠEHO, zahrnujíc VŠECHNY možné roviny pojmu VŠE?

Jak to vidím já, tak dokud nebude v českých rodinách vládnout atmosféra lásky, porozumění, otevřenosti, pochopení, harmonie a sounáležitosti, tak dítěti (i kdybych byla natolik blbá, abych mojí devítileté dceři nepovolila jen určité vybrané oblasti internetové sítě, a v jiných případech nesurfovala po webu s ní, nebo kdyby se na „otevřený“ internet dostala někde jinde) nebude připadat normální říct mamince nebo tátovi, že má nového kamaráda, kterého potkalo na webu a se kterým se hodlá sejít. Protože to je věc, kterou nelze do dítěte vtlouct, ani mu dát příkazem. To je něco, k čemu musí být vychované právě atmosférou lásky, porozumění, otevřenosti, pochopení, harmonie a sounáležitosti.
Což očividně chybí ve všech těch 400 rodinách a navíc je podepřeno enormní dávkou lhostejnosti.

Protože pedofilové a podobné živly tu vždy byli a budou, to ví pět sexuologů z pěti. Ale to, jestli budou nám a našim dětem ubližovat, to jim musíme dovolit. A přesně to se stalo u pana Chlíváka. Bylo mu to dovoleno.

13.1.2011 1:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist