Nevěrně tvůj

Máte svého milého, všechno se zdá bezva, jenže někdy vás stejně přepadne strach, jestli se nezapomene v cizí posteli?

Zbytečně žárlit a dělat stíhací manévry je k ničemu, lepší je mít v rukávu několik trumfů, jak nevěru ze svého vztahu totálně vypudit, nebo ji odhalit dřív, než k ní dojde.

 

„Moje žena mi nerozumí“ – nejčastější výmluva nevěrníků. A ještě by mohli dodat: „a proto jsem se vyspal s jinou…“ Jenže ono tak opravdu je. Muži (a ženy, samozřejmě) obvykle netouží tolik po postelovém románku, ale spíš hledají cit a porozumění.

A když se z jejich stálého vztahu stane citově vyprahlá Sahara, vletí do náruče někomu, kdo o ně zájem projeví. Takže držet emoce příliš na uzdě moc nepomáhá, hezky pěkně s nimi ven, ať miláček vidí, že nejste z kamene. Starou známou pravdu, že nevěra bují především tam, kde převládá emocionální chlad potvrzuje i vztahový poradce a autor knihy: Proč jsou muži nevěrní, a jak jim v tom můžete zabránit, M. Gary Neuman, který ve svém výzkumu zjistil, že „muži u svých milenek většinou nehledají povyražení a zpestření svého sexuálního života, vždyť kvůli problémům v posteli přiznalo nevěru jen 8% mužů, ale překvapivě řešení svého emocionálního strádání.“

Flirtujte

Flirtování pořádně zvyšuje sebevědomí. Když to ale dělá váš partner, nejradši byste mu zasadila ránu přímo do jeho usměvavého obličeje. Koketujte s ním tedy dřív, než si ho obmotá kolem prstu jiná. Taky mu přece dokážete zavrnět do ouška lechtivé lichotky a pěkně ho nažhavit, ne?

Z děvkaře hodný chlapeček?

Když si najdete borce, kterému holky vždycky skákaly samy do postele, a on se tomu nikdy nebránil, nečekejte, že by se změnil zrovna kvůli vám. Pokud má někdo nevěru jako charakteristický rys své povahy, těžko od něj můžete čekat, že se z něj stane hodný chlapeček.

Možná jednou, až se vybouří a bude mu… kolik vlastně? 50, 60, 70? Pravidlo jedna – od protřelých holkařů ruce pryč, i kdyby vám slibovali modré z nebe. Výjimky sice potvrzují pravidlo, ale hledejte jehlu v kupce sena!

Tepláky a vytahaná trička

Nemusíte mít zrovna playboye, protože i takový Pepa může dostat chuť na zakázané ovoce. Měla byste se tedy snažit, aby na jinou ani nepomyslel. Snadno se to řekne ale docela snadno se to taky dělá! I když vám tvrdí, že se mu líbíte ve vytahaných teplácích, nespoléhejte na to.

Nikdo se určitě nechce dívat několik let na zanedbanou ženskou. A vytahané tričko na dobrou noc také není zrovna rajcovní. Nemusíte nutně být každý týden v salónu krásy, ale zkuste ze sebe udělat aspoň někdy přitažlivou kočku a přichystat mu překvapení, aby se nemusel poohlížet jinde.

Celý článek i s příznaky nevěry si přečtete v novém Shine.

/wp-content/uploads/files/12_shine.jpg

 

Zdroj: www.shinemag.cz

27.8.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist