Jennifer Aniston konečně našla novou lásku!

Hollywoodská herečka Jennifer Aniston (42) je proslulá smůlou v lásce. Dlouhou dobu byla sama jen se svými psy. Teď to ale vypadá, že konečně našla spřízněnou duši.

Jennifer se prý sblížila s hereckým kolegou Justinem Therouxem. „Nějakou dobu se už znali, ale teprve teď jejich vztah přerostl v něco víc,“ sdělil novinářům zdroj z hereččina okolí. „Jsou ale opatrní, jdou na to pomalu,“ dodal. Hvězda ze seriálu Přátelé si s novým objevem vyrazila ve středu na večeři a poté si ho odvezla k sobě domů. Přesněji řečeno, odvezl je šofér.

Není se co divit, že Jennifer do vztahu nepospíchá a chce dát věcem volný průběh. Po nešťastně ukončeném manželství s Bradem Pittem vystřídala několik partnerů, včetně Johna Mayera a Gerarda Butlera. Vztah s přitažlivým hromotlukem Vincem Vaughnem vypadal nadějně, ale nevydržel ani ten. Jennifer jednu dobu žertovala, že se bude muset provdat za George Clooneyho – ten je stejně jako ona věčně single a svým staromládenectvím je v Hollywoodu doslova pověstný… „Mohla bych mu zavolat a říct, poslouchej, co kdybychom se vzali a měli děti? To by svět valil oči,“ smála se sympatická herečka.

To její tatínek jí radí, aby po manželovi zapátrala v Řecku. Sám totiž odtud pochází a byl by rád, kdyby se dcera navrátila k jeho rodinným kořenům. „Musel by to být ale dobrý Řek, upřímný a čestný,“ nechal se slyšet pan Anastassakis.

Nějakou dobu Jennifer prohlašovala, že se cítí nejlépe se svými psíky. Ti ji totiž na rozdíl od mužů neopustí. Kříženec Norman ji ale bohužel před pár týdny opustil – bylo mu patnáct let. „Byl hodně starý, přišel jeho čas,“ přiznala Jennifer s neskrývanou lítostí. Nový přítel tak vstoupil do jejího života jako na zavolanou. Jako by ji chtěl osud trochu povzbudit.

Jennifer po rozvodu s Bradem Pittem nezatrpkla. Nevylučuje, že se jednoho dne provdá znovu. Trochu ale změnila přístup. „Je důležité, abyste milovali i sami sebe, nejenom partnera. A musíte se věnovat i kamarádům, ti v mém životě hrají hodně velkou úlohu,“ svěřila se Jennifer. „Kde byste byli bez přátel? Spousta mých kamarádů i já sama pocházíme z rodin, které nebyly dokonalé, a tak jsme si vybudovali rodinné vztahy mezi sebou.“

Ačkoli už Jennifer překročila čtyřicítku, rotoped udržuje její tělo v perfektní kondici a štíhlých křivkách. A protože se za ně nemusí stydět, rozhodla se ho poodhalit v nové komedii Horrible Bosses. Producenti ale zatím váhají, zda odvážné scény nahoře bez použijí, nebo vystřihnou. V každém případě ovšem půjde o zajímavou podívanou – Jennifer totiž ve snímku hraje zubařku, která obtěžuje svého zaměstnance… To zní zajímavě, co říkáte?

23.5.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist