Horoskopy podle tarotu od 27. 8. do 2. 9. 2018: Je tady náročný týden, ale můžeš se prosadit

Blíženci budou mít pocit, že jsou na všechno sami. Berani pocítí bolest z rozchodu. Váhy se budou vznášet v oblacích a užívat si pohodu i radost. Nenašla jsi své znamení? Mrkni na nové horoskopy a bav se.

horoskopy-27--1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21.3. – 20.4.)

Trápí tě problémy ve vztahu a stále se neumíš rozhodnout, co je lepší? Tvé trable jsou u konce, konečně se rozhodneš pro radikální řez a přijmeš partnerův návrh na rozchod. Chvíli potrvá, než vyléčíš bolavé srdce, ale časem se ti uleví a pochopíš, jak nesmyslné bylo setrvávat v nefunkčním vztahu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pozvání do společnosti v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů, jako bys cítila, že ten, kdo tě pozval, není upřímný. Pokud se opravdu rozhodneš vyrazit, zdrž se jedovatých poznámek a otázek, zbytečně bys vyprovokovala hádku a ve zlém odešla.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Na dovolené se z nějakého důvodu budeš cítit osamělá, přesto, že kolem sebe máš lidi, se kterými si rozumíš, spokojená nebudeš. Udělej si na chvíli program jen sama pro sebe, běž do přírody nebo si najdi tichý koutek a zapomeň na negativní myšlenky, které ti zbytečně berou radost a dobrou náladu. Využij volno k odpočinku a zábavě.

Rak (22.6. – 22.7.)

Potřebuješ se nutně a rychle rozhodnout, stále si nejsi jistá, jaké řešení je správné? Vydrž pár dní, neukvapuj se na základě emocí, pak přijde odpověď. Nesnaž se nic uspěchat, projdi všechny možnosti a až si budeš jistá výsledkem, začni jednat. Nečekaně totiž potkáš někoho, kdo ti poradí a zbytek již bude hračka.

Lev (23.7. – 22.8.)

Práce, která tě nebaví, v tobě probudí touhu po změně, stále víc se budeš zamýšlet nad vlastním podnikáním, což je pro tebe přesně to pravé. Udělej si plány, rozpočet a poraď se s tím, kdo již v podobném oboru podniká, mohlo by se ti velmi dobře dařit. Nové příležitosti jsou tady jen pro tebe, což se týká také tvého osobního života.

Panna (23.8. – 22.9.)

Očekávej dynamický týden, kdy budeš ve svém živlu, máš skvělou intuici a díky tomu se ti podaří zrealizovat plány v práci i osobním životě. Energie ti chybět nebude a ostatní mohou jen tiše závidět. Jestli se chystáš na dovolenou, vypni a odpočívej, zasloužíš si to.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Skvělý a bezstarostný týden je tady jen pro tebe, bez ohledu na to, jestli jsi na dovolené nebo v práci, máš před sebou parádní a pohodové dny. Radost ti udělá nejen rodina, přátelé, ale také kolegové v práci. Co se týká financí, ani tady nemusíš mít strach, dobrá zpráva tě překvapí, stejně jako nabídka na lukrativní práci.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nic převratného ani zásadního se neděje, ale přesto budeš mít pocit, že již dlouho stojíš na jednom místě. V zaměstnaní to znamená sebrat odvahu a začít se víc prosazovat, místo stížností a litování, jak jsi nemožná, je potřeba začít konat. Udělej to hned a budeš překvapená, jak rychle se dostaví výsledky.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dovolená, práce? U tebe je to úplně jedno, protože se zkrátka a dobře budeš cítit skvěle při jakékoliv činnosti. Energie máš na rozdávání, což samozřejmě nechápou pomalejší jedinci, kteří s tebou nejsou schopni udržet svižné tempo. Buď na ně hodná a na chvilku zpomal, ať z toho také něco mají a můžete si společně užít skvělé dny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Lásku máš na každém kroku, v práci, doma nebo na dovolené. Jsi sama? Tak to už je minulost, na obzoru je totiž nový romantický vztah. Zadané si budou užívat skvělé dny s partnerem, a pokud ještě nemáte zpečetěný vztah na radnici, tak teď začnete plánovat svatbu.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Skvělý týden, je tady jen pro tebe, vše máš ve své režii a pojede to podle tvých plánů i představ. Ostatní se velmi rádi přizpůsobí a jsou vděční, že rozhoduješ za ně, máš jejich plnou důvěru, a to nejen doma, na dovolené, ale také v práci. Užij si svůj nadčasový týden a rozdávej radost na všechny strany.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Stále jedeš ve svém zaběhnutém rytmu a opakuješ stejné chyby, jako bys nechtěla vidět pravdu a růžové brýle ti drží pevně na očích. V těchto dnech díky své umanutosti můžeš přijít o všechno. Nechej si poradit od nezávislého pozorovatele a pamatuj si, ne vždy musíš mít pravdu.

Foto: Shutterstock.com

27.8.2018 6:00| autor: Sára

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist