Zubní pasta, co bělí

Femina.cz > Fóra > Krása > Zubní pasta, co bělí

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d danikk a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505063
    d
    danikk
    Účastník

    Já mám taky dobrou zkušenost s toothy, dlouho jsem hledala něco účinnýho co nebude ničit sklovinu a tohle je topka!

    • #506759
      b
      barcca
      Účastník

      A co si od nich použivala? Sadu nebo pásky?

      • #506813
        d
        danikk
        Účastník

        Měla jsem tu bělící sadu a teď používám pravidelně jejich pasty, mají výbornou chuť a mám pořád zuby perfektně bílý 🙂

        • #507629
          b
          barcca
          Účastník

          Tak už mám zuby vybělený a paráda, nečekala jsem tak super výsledek 🙂

          • #507689
            d
            danikk
            Účastník

            No vidíš tak to je super, já jsem tu sadu dala sestře k vánocům a taky je z toho nadšená 🙂

  • #504975
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahojky, já od krasnyusmev.cz používám tu jejich zubní pastu nanocare a s ní jsem teda spokojená maximálně, protože je šetrná, je účinná a navíc zuby taky bělí, což je prostě super. Za mě nejlepší pasta.

    • #506084
      A
      Alecca
      Účastník

      Já jsem si od nich koupila teď ten bělící systém https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml a musím říct, že jsem nadšená. Navíc ta pasta je teď k tomu zdarma 🙂

      • #506916
        M
        MakMak
        Účastník

        Ahoj, už jsi s tím bělením začala? Jak se ti jeví účinek té sady?

  • #504798
    k
    katkakatule
    Účastník

    Perfektně bělí https://www.toothy.cz/ mám od nich bělící pásky a pasty a krásně a šetrně mi to vybělilo zuby.

    • #504854
      h
      hancanov
      Účastník

      A za jak dlouho ti to zuby vybělilo? Neměla si potom citlivý zuby?

      • #504913
        k
        katkakatule
        Účastník

        Zuby jsem vůbec citlivý neměla, mají právě šetrný složení bez peroxidu takže to tyhle nepříjemný pocity vůbec nezpůsobuje a bělejší zuby jsem měla hned po prvním použití 🙂

        • #504991
          h
          hancanov
          Účastník

          Zní to parádně takže hned objednávám, těším se až to vyzkouším.

  • #504262
    J
    Jarka50
    Účastník

    O kolik odstínů ta pasta zuby vybělí?

  • #504146
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, zubní pastu nanocare používám. A už docela dlouho a jsem s ní spokojená. Koupila jsem si ji proto, že je šetrná, bělí zuby a je černá. To mě zaujalo 😀 A jinak ano, je to ta pasta, jak ji na svém IG Leoš Mareš 😀

  • #503807

    Přesně tady z toho eshopu krásný úsměv jsem si kupovala bělící pásky a minimálně o dva až tři odstíny mi to zuby vybělilo, takže za ty penízky super.

  • #502879
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, sledujete na IG Leoše Mareše? Já teda jo, docela dost mě baví… Nedávno měl na stories tuhle zubní pastu https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml. Jako spíš mě zaujal ten jeho župan, ale ta pasta by mohla být dobrá… Zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist