Zkušenosti s M&M Reality

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zkušenosti s M&M Reality

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sabryna a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #500931
    K
    Korša
    Účastník

    U těch jsme my řešili prodej pozemku, původně jsme mysleli, že budeme na něm stavět, ale nakonec jsme se kvůli financím rozhodli pro pořízení bytu. Takže jsme u nich pozemek prodali a pak i sehnali byt a s obojím jsme byli spokojení.

  • #497965
    V
    Vendassi
    Účastník

    Zdravím, chci se jen optat, za jak dlouho vám M&M reality byly schopný najít novýho nájemce do bytu? Mám blízko jejich pobočku, tak zvažuju, že bych je oslovila, než abych se do toho pouštěla sama. Díky

    • #501324
      S
      Sabryna
      Účastník

      My jsme jeden měsíc dali u MM realit byt do pronájmu a od dalšího měsíce už jsme měli nájemníky. Pokud to řešíte teďka, tak určitě dlouho čekat nebudete. Lidi teďka hledají víc podnájem než aby stavěli vlastní. Všude se o tom teďka mluví.

    • #498932
      R
      Radina
      Účastník

      Dobrá otázka, na kterou vám jednoduše odpovím 😀 Pokud máte byt na dobré adrese a je v dobrém stavu, tak si myslím, že se tam ani moc dlouho neohřeje. Jestli sledujete aktuální situaci na trhu s byty, tak docela pronájmy mizej, protože pořídit teďka něco vlastního, tak leda při výhře ve sportce 😀 Jako asi bych fakt starost neměla, že vám tam bude trčet bůhví jak dlouho, oni to umí dobře odprezentovat.

    • #498058
      C
      Cyntthia
      Účastník

      Ty jo, my už v bytě máme teďka nájemníky celkem dlouho, ale když nám je sháněli, tak si myslím, že to třeba něco kolem měsíce zabralo, ale už si to fakt moc nepamatuju. Každopádně bych si starosti teďka nedělala vzhledem k tomu jaká je situace s byty a lidi berou všechno, co vypadá alespoň trochu slušně.

      • #498098
        V
        Vendassi
        Účastník

        Tak jako já bych tam zas nechtěla nějakýho vyvrhela, co nám to tam zlikviduje. Ten byt není sice po rekonstrukci, ale zas tak špatně taky nevypadá.

        • #498127
          C
          Cyntthia
          Účastník

          To se s realitkou stačí domluvit, my jim taky řekli naší představu a sehnali nám v poho rodinku. Už několikrát jsem se na byt byla kouknout a v poho.

  • #495699
    D
    Daleia
    Účastník

    Nejsem v tom nijak extra zběhlá, ale vždycky je určitě dobrý si prostudovat papíry. Ač jsem naší realiťačce věřila, tak jsem to nechala přečíst ještě právničku, co máme v rodině. Nic jsem za to nedala a ta na to hodila svoje odborný oko, jestli je to ok. A až pak jsem to podepsala. Nic zavádějící ho tam nenašla a já bydlím v novém 🙂

    • #496952
      F
      Flou
      Účastník

      Tak když máte tuhle možnost, tak je to určitě super toho využít. My nikoho takovýho neměli i tak jsme byt přes ně pořídili a bylo to v poho.

  • #495233

    kane richard
    Účastník

    <span style=“color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; background-color: #fdf4f2;“>Předem díky moc </span>

  • #494926
    O
    Olivana
    Účastník

    Moc děkuji za vaše zkušenosti i podporu, já v to samozřejmě taky neztrácím naději, ale teďka budem rádi alespoň za vlastní byt. Byty už jsme byli s makléřem omrknout, shodou okolností spadaly oba pod něj, takže se dalo domluvit, že jsme šli na obě prohlídky po sobě.

    • #495213
      B
      Barra
      Účastník

      Tak ono celkově jsou ty ceny nemovitostí šílený. Ale jsem furt toho názoru, že je lepší peníze cpát do vlastního, než někomu cizímu do kapsy jako nájem. Dejte pak vědět, jak jste dopadla.

      • #495293
        O
        Olivana
        Účastník

        S tím souhlasím, ale vždycky je nějaká představa a člověk z ní nerad slevuje, ale nedá se. Oba byty byly pěkný, makléř nás provedl a měl nám k oběma co říct, jen u jednoho se mi no trochu nezdálo řešení místností, když jsem to ve skutečnosti viděla, takže ten jsme rovnou řekli že ne. Chcem, abychom z něj byli na 100% odvařený. Takže zatím jsme domluvení na ten jeden.

  • #494805
    B
    Barra
    Účastník

    Ono asi spíš bude záležet na konkrétní kanceláři s kterou budete jednat, protože je víc poboček že jo. U nás třeba s nimi bylo jednání v pohodě a jak o inzerci, tak veškerý administrativní věci se dobře postarali.

    • #496688
      M
      Magda89
      Účastník

      To si taky myslím, podmínky budou všude stejný, ale agent jedná vždy za sebe a to pak záleží na koho narazíte 🙂 náš byl velký detailista a potrpěl si na přesnost, hlavně být na schůzce včas, ale to není nic proti špatnýmu 🙂 svojí práci odvedl dobře.

  • #494658
    P
    P0LKA
    Účastník

    já myslím, že jste se k tomu postavili dobře a jak píšete, není všem dnům konec, třeba se vám jednou poštěstí a budete mít i na vlastní dům 🙂 držím vám v tom palce 🙂

  • #494625
    A
    Amandina
    Účastník

    Joo s MM reality máme doma zkušenosti, jednak jsme přes ně pronajímali byt a pak i prodávali poděděnou chatu a všechno s nimi proběhlo v pořádku.

  • #494427
    O
    Olivana
    Účastník

    Velmi špatně se smiřuji s myšlenkou, že na vlastní dům nemáme finance, takže jsme se rozhodli pro pořízení vlastního bytu. Nakonec není všem dnům konec. Teďka máme vyhlídnutý dva byty, oba inzerují M&M Reality, máte někdo s touto realitkou zkušenosti? Kupovali jste, nebo snad i prodávali jste přes ně někdo? Zajímá mě, jak fungovali a jestli si třeba máme něco ohlídat a tak, protože přeci jen byt nekupujeme každý den, tak zkušenosti nemáme. Předem díky moc .

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist