Zkušenosti s M&M Reality

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zkušenosti s M&M Reality

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel O Olivana a poslední změna proběhla před 9 hodinami, 6 minutami.

• Autor

kane richard
    Účastník

<span style=“color: #242424; font-family: regular; font-size: 14px; background-color: #fdf4f2;“>Předem díky moc </span>

O
    Olivana
    Účastník

Moc děkuji za vaše zkušenosti i podporu, já v to samozřejmě taky neztrácím naději, ale teďka budem rádi alespoň za vlastní byt. Byty už jsme byli s makléřem omrknout, shodou okolností spadaly oba pod něj, takže se dalo domluvit, že jsme šli na obě prohlídky po sobě.

B
      Barra
      Účastník

Tak ono celkově jsou ty ceny nemovitostí šílený. Ale jsem furt toho názoru, že je lepší peníze cpát do vlastního, než někomu cizímu do kapsy jako nájem. Dejte pak vědět, jak jste dopadla.

O
        Olivana
        Účastník

S tím souhlasím, ale vždycky je nějaká představa a člověk z ní nerad slevuje, ale nedá se. Oba byty byly pěkný, makléř nás provedl a měl nám k oběma co říct, jen u jednoho se mi no trochu nezdálo řešení místností, když jsem to ve skutečnosti viděla, takže ten jsme rovnou řekli že ne. Chcem, abychom z něj byli na 100% odvařený. Takže zatím jsme domluvení na ten jeden.

B
    Barra
    Účastník

Ono asi spíš bude záležet na konkrétní kanceláři s kterou budete jednat, protože je víc poboček že jo. U nás třeba s nimi bylo jednání v pohodě a jak o inzerci, tak veškerý administrativní věci se dobře postarali.

P
    P0LKA
    Účastník

já myslím, že jste se k tomu postavili dobře a jak píšete, není všem dnům konec, třeba se vám jednou poštěstí a budete mít i na vlastní dům 🙂 držím vám v tom palce 🙂

A
    Amandina
    Účastník

Joo s MM reality máme doma zkušenosti, jednak jsme přes ně pronajímali byt a pak i prodávali poděděnou chatu a všechno s nimi proběhlo v pořádku.

O
    Olivana
    Účastník

Velmi špatně se smiřuji s myšlenkou, že na vlastní dům nemáme finance, takže jsme se rozhodli pro pořízení vlastního bytu. Nakonec není všem dnům konec. Teďka máme vyhlídnutý dva byty, oba inzerují M&M Reality, máte někdo s touto realitkou zkušenosti? Kupovali jste, nebo snad i prodávali jste přes ně někdo? Zajímá mě, jak fungovali a jestli si třeba máme něco ohlídat a tak, protože přeci jen byt nekupujeme každý den, tak zkušenosti nemáme. Předem díky moc .

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist