Zdravé stravování

Femina.cz > Fóra > Vaření > Zdravé stravování

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517682
    h
    hancanov
    Účastník

    Máte osvědčený tip jak zdravě zhubnout bez jojo efektu? Já už nevím co dělat, když už zhubnu mám to hned zpátky…

  • #514674
    n
    nanna
    Účastník

    Řešíte nějak kvalitu vody? U nás je voda hrozně cítít po chlóru a když jsem se koukala na rozbor vody ve městě tak to všechno bylo úplně na hranici, a ta voda opravdu chutná celkově hnusně. Tak přemýšlím že bychom si pořídili domů filtr na vodu, nemáte ho náhodou někdo, stojí to za to?

    • #514827
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Já s tímhle mám taky problém od té doby co jsme se přestěhovali tak nemůžu kvůli chuti vodu z kohoutku ani pít. Ale balenou kupuju opravdu nerada, nejen kvůli lahvím, ale té kvalitě taky moc nevěřím takže taky mám v hlavě že ten filtr by byl nejlepší řešení. Tak jestli někdo máte zkušenost, sdílejte 🙂

      • #514870
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Podívejte se na stránky firmy Dionela. Je to česká firma, která se zabývá přímo výrobou filtrů a mají je opravdu kvalitní, získaly za to i nějaká ocenění a vyhrály v dTestu.

        • #514974
          n
          nanna
          Účastník

          To se mi líbí, podle toho co tam čtu. Jaký typ toho filtru máte a jak dlouho vám vydrží?

          • #514976
            j
            jaarkkaa
            Účastník

            Máme tenhle https://www.dionela.cz/dionela-fam1-pod-kuchynskou-linku/d-2329 a vydrží nám cca tak rok, to ale hodně záleží na místě bydliště atd. Jinak doporučuju nechat si s výběrem filtru poradit od nich, my jsme jim poslali rozbor vody a oni nám podle toho poradili jaký je pro nás nejlepší.

          • #514987
            n
            nanna
            Účastník

            Tak to vydrží dlouho, to bych ani nečekala. Jasně rozbor máme tak si radši taky necháme poradit, ale moc se mi to líbí, hlavně to že vyhráli v tom dTestu, díky moc 🙂

  • #514313
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Máte tipy na nějaký dobrý proteinový smoothička, prosím? Dělám si každý ráno proteinový jahodovo malinový smoothie a chtěla bych zkusit něco více smetanového, možná do vanilky, oříšků, poraďte, prosím. Díky.

  • #494432
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, pokud mohu radit, tak doporučuju zkusit olej od https://www.naturbites.cz/. Já od nich oleje kupuju a jsem moc spokojená. Mají fakt kvalitní produkty a cenově vycházejí super.

  • #493909

    Taky se snažím zdravě stravovat, ale že by to bylo znát na postavě, tak to se bohužel říct nedá 🙁

    • #494357
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Co zkusit snížit příjem ? Když si pohlídáš kalorie, tak by si měla hubnout 🙂

  • #493389
    K
    Kryska
    Účastník

    Jak řešíte jídla u dětí ? Mám doma malého frfňu, takže mi jen tak něco nesní 🙁

  • #490517
    m
    milka8
    Účastník

    Řešíte nějak kvalitu vody? Uvažuju nad filtrem nad pitnou vodu.

    • #490556
      e
      evcasl
      Účastník

      My máme a jsem s tím moc spokojená.

      • #490671
        m
        milka8
        Účastník

        A od koho a jaký máte?

        • #490674
          e
          evcasl
          Účastník

          My máme od české firmy https://www.dionela.cz/ mají opravdu kvalitní filtry, je to česká výroba a získali i nějaká ocenění za jejich technologii.

          • #490677
            m
            milka8
            Účastník

            Aha to se mi líbí, moc děkuju za tip.

          • #490680
            e
            evcasl
            Účastník

            Není zač, určitě se to vyplatí, kvůli zdraví i finančně.

  • #489530
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jaké oleje používáte na vaření a na dochucování pokrmů ? Ráda bych zkusila něco nového a budu ráda za doporučení 🙂

  • #489101
    K
    Květa B.
    Účastník

    Zdravím, kam přesně se proteiny hodí, poradíte? Pečete třeba z nich?

    • #489179
      E
      EvaJasan
      Účastník

      Ano, proteiny dávám do pečení, ale jsou dobré i do kaší nebo do jogurtu. Hlavně je to jednoduchý způsob jak do sebe dostat bílkoviny.

  • #488885
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, doporučuji doplňovat bílkoviny – já si kupuju proteiny od Bohemia Olej, jsou chuťově výborné a mají je RAW, takže hodně kvalitní.

    • #488914
      P
      Polka
      Účastník

      Moc díky, nemáte ještě doporučení na spolehlivý eshop, kde proteiny mají, poradíte?

      • #489068
        E
        EvaJasan
        Účastník

        Proteiny i oleje objednávám přímo na jejich stránkách, tady je odkaz bohemiaolej.cz

  • #488771
    P
    Polka
    Účastník

    Zdravím, poradíte jak na zdravé stravování? Na čem vaříte a jak do těla dostat více bílkovin?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist