Zabydlování a tip na e-shop

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zabydlování a tip na e-shop

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadiaa a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506427
    H
    Hanička45
    Účastník

    Holky, jsem ráda, že jsem na tuhle diskuzi narazila! E-shop Bakly má fakt krásné a originální kousky a zase jiné značky, což je fajn 🙂 My se zařizujeme s přítelem skoro rok, ale ještě nemáme dekorace a ty mají na Bakly krásné.

    • #509232
      n
      nadiaa
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap;“>Taky jsem si tam teď koupila několik krásných kousků, např.luxusní barové skleničky a krásnou čajovou konvičku :)</span>

    • #509210

      To mám na tom shopu moc ráda. Právě to, že mají neokoukané a originální věci 🙂

    • #507849
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      Mám od nich kompletní jídelní servis včetně skleniček. Dlouho jsem sháněla litinové talíře a tady se mi líbilo celkové zpracování, tvar, výběr barev. Kvalita je namístě, takže kvalita v poměru s cenou za mě v pořádku. Jsem nadšená moc a těším se až budu dělat novou koupelnu, protože mám zálusk i na ty jejich koupelnové doplňky.

      • #507958
        a
        adullkahron
        Účastník

        Já mám u nich udělanou objednávku na koupelnové vybavení a moc jsem na ty věci zvědavá když to tady tak čtu, tak se mám evidentně na co těšit. Jsem puntíčkář a potřebuju mít všechno do detailu sladěné a tady se mi to teda povedlo dokonale.

  • #506392
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Moc díky mám z Bakly objednáno 🙂 Mají fakt široký sortiment a krásné věci.

  • #506267
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, já na https://www.bakly.cz/ taky ráda nakupuju – mám od nich hezkou konvičku na čaj, ale i talíše a njaké dekorace. Dokonce jsem tam sehnala i stojan na víno jako vánoční dárek.

  • #506124
    E
    Esterinda
    Účastník

    Já jsem se nedávno zařizovala v novém bytě a skoro všechno jsem objednávala na bakly.cz. Mají tam plno krásných věcí a za dobré ceny.

  • #506098
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Dobrý večer, zařizuju se v novém bytě a chci objednat vše do kuchyně na jednom místě – dáte mi tip na dobrý e-shop s velkým výběrem?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist