Výbava do školy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výbava do školy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489091
    J
    Jarka50
    Účastník

    Mně se líbí nějaký takový setík, ten je kouzelný a líbí se mi, že jsou k tomu takhle i ty desky, boxík na sváču atd a ladí to https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-lenochod-ii/

  • #489063
    m
    michala69
    Účastník

    Loni jsem synovi kupovala aktovku od značky baagl a ta má ergonomicky tvarovaná záda a je uzpůsobená tak, aby se maximálně přizpůsobila postavě. Syn je hodně drobný tak jsem právě hledala něco, s čím nebude mít problém a nebudou ho bolet záda, protože když kolikrát vidím ty prvňáčky, co mají klasické batůžky a mají ta prohlá záda jak mají ten bágl těžký, tak to je hrůza, tady u těch pevných aktovek se ti to nestane, protože drží tvar.

    • #489074

      Super, chci to mít vyřešené už teď přes prázdniny, protože koncem srpna budou zase všichni šílet a bude to všude narvané a rozhodně se nechci nikde handrkovat.

  • #488990

    Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně školních potřeb pro prvňáčky. Podle čeho vybíráte školní aktovky, aby splňovaly vše co mají a nějakým způsobem to dítěti nekazilo záda ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist