Vrásky – jak na ně?

Femina.cz > Fóra > Krása > Vrásky – jak na ně?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m milka8 a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493260
    m
    milka8
    Účastník

    Zkuste BetaDerm, obsahuje betaglukan který regeneruje pokožku a tím pomáhá i s vráskama.

  • #493136
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Určitě zkuste kosmetiku Iuvenio, na vrásky je bezkonkurenční a navíc má kvalitní složení, je veganská a vhodná i na citlivou pleť

  • #491521
    E
    Esterinda
    Účastník

    Holky, na kosmetiku TOAS jsem se mrkla a fakt se mi líbí – určitě ji taky objednám a vyzkouším 🙂 Recenze má skvělé!

  • #491424
    H
    HelaStach
    Účastník

    Ano, produkty od TOAS objednávám tady https://eshop.treemed.cz/toas-cosmeceutical/ Kupuju sérum TOAS MIRACLE EGF CONCENTRATE  a toner. Spolu tato kombinace funguje skvěle.

  • #491229
    H
    HelaStach
    Účastník

    Zdravím, mě sedí sérum od TOAS. Značka má super složení, na vrásky fakt pomáhá a pleť se mi celkově zlepšila, jak odstín, tak i barva.

    • #491423
      K
      Kandina
      Účastník

      Děkuji za komentář, poradíte prosím, kde kosmetiku mají a kde bych si produkty od TOAS mohla objednat?

  • #491133
    K
    Kandina
    Účastník

    Zdravím, doporučíte mi dobrou kosmetiku nebo sérum, které by mi viditelně vyhladilo vrásky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist