Volná čas s dětmi

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Volná čas s dětmi

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515419
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Zdravím nebyli jste se někdo podívat na medůzy ve svetě meduz v Praze? Vyskočila na mě reklama na netu a vypadá to dobře, docela mě to láká :-).

    • #515671
      K
      Karkolka
      Účastník

      My jsme se tam byli podívat na konci září a bylo to moc fajn, skvělá výstava, v bistru jsme se občerstvili, děti si tam pohrály a pak si děti ještě zvládly pohrát na venkovním hřišti. Takže návštěva stála za to:-D.

  • #514267
    A
    Anka45
    Účastník

    Já tedy mohu doporučit zábavu pro děti v Plzni 🙂 Je to https://www.dinopark.cz/cz/plzen. Moje děti dino milují, takže jsme tam docela často. Mají pohyblivé a ozvučené modely a stojí to opravdu za vidění 🙂

  • #514124
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    A kam vyrazit v Praze když zrovna není hezky, kam chodíte s dětma, třeba i do nějakého fajn obchodního centra, kde mají zábavu pro děti…?

    • #514445
      n
      nanna
      Účastník

      Určitě teď stojí za to zajít do https://www.galerieharfa.cz/ nejen že tam mají super obchody, vyžití pro děti, ale my se tam chystáme na Čokoládový festival o víkendu, to bude bájo 🙂

      • #515702

        kvapik
        Účastník

        Tam je to moc fajn, taky tam chodíme a dá se tam strávit klidně celé odpoledne, protože to tam je moc příjemný a ani děti se tam rozhodně nenudí.

      • #515552
        m
        marianana
        Účastník

        Byli jsme tam dneska bruslit na střeše a moc jsme si to užili. Mají to tam krásně udělané, je tam vyhřívané iglú, dobroty na zahřátí a parádní atmosféra 🙂

        • #515570
          n
          nanna
          Účastník

          Taky se tam chystáme na to bruslení 🙂 a chceme tam jít na Mikuláše, mají to tam na té střeše moc hezký 🙂

  • #514053
    n
    nanna
    Účastník

    Máte někdo na zahradě pro děti domek na hraní? Měli jsme takový ten obyč plastový s tím že z něho děti rychle vyrostou, ale teď když už jsou větší tak bychom chtěli pořídit kvalitní dřevěný. Můžete sdílet vaše zkušenosti s firmama apod.?

    • #514123
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      My máme domeček na zahradu od české firmy https://domkysrdcem.cz/ a je super, z kvalitního matierálu a rovnou nám ho i smontovali 🙂 děti se ho nemůžou nabažit, jsou tam pořád 😀

      • #514527
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Domky srdcem jsou spolehlivá firma. Mám s nima super zkušenost, domeček je robustní a děti jsou z něj celé bez sebe 🙂 teď jsem od nich koupila i krásnou dřevěnou ptačí budku, tak ji budeme asi už o víkendu dávat na zahradu s dětma 🙂

  • #514050
    b
    barcca
    Účastník

    Jaké výlety podnikáte v okolí Brna? Něco tak do hodinky cesty 🙂 budu vděčná za každý tip 🙂

    • #514122
      M
      Majdinkaa
      Účastník

      Přidám se hned k tobě, jsme tady krátce a tak ocením každý tip. Máme děti 8-11 let 🙂

  • #513773
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahojky jak trávíte čas s dětmi, když třeba prší nebo není vhodné počasí na ven? Nějaké hry nebo zabavení na doma?

    • #514165
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Zdravím, hodně hrajeme deskové a karetní hry a nebo naše děti baví i skládání puzzle. Většinu nakupuji na eshopu Mamiee, protože se mi líbí, e mají opravdu dobrou nabídku zajímavých her.

  • #513740
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Dívala jsem se, že je i v Praze byla  jste tam také některá? Chystáme se do Prahy, tak přemýšlím, že bychom ho navštívili. Byli jsme zatím ve třech a moc se nám tam líbilo. Je také tak pěkný jako ty ostatní?

    • #513983
      A
      Alenka79
      Účastník

      Hele v Praze je to také skvělé, dinoparky máme moc rádi a objíždíme je postupně všechny a Praha je zajímavá tím, že je na střeše OC Galerie Harfa. Mají spousty pěkných atrakcí a dá se tu strávit moc pěkný den, který pak můžeš spojit i s nákupy. Mají tu moc pěkné paleontologické hřiště, kde  odhaluješ kostru dinosaura a to naše děti moc baví. Můžeš se i podívat na virtuální prohlídku, kterou mají na stránkách https://www.dinopark.cz/cz/praha

  • #513295
    A
    Anka45
    Účastník

    No, my jsme od Plzně a docela často chodíme do https://www.dinopark.cz/cz/plzen. Byli jste tam někdy? 🙂 Tam je to naprosto senzačí 🙂 My to tam máme moc rádi 🙂 Modely jsou dokonalé, hýbou se a jsou ozvučené 🙂

  • #512705
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahojky 🙂 Chci se zeptat… Jak trávíte s dětmi volné dny? Kam nejraději chodíte? Co třeba zoo nebo nějaké jiné zábavné parky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist