Vánoce a děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vánoce a děti

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515553
    m
    michaela77
    Účastník

    A kam berete děti užít si trochu vánoční atmošky v Praze? Sdílejte vaše oblíbená místa, díky moc :))

    • #515569
      n
      nadiaa
      Účastník

      My rádi chodíme i s dětma do https://www.galerieharfa.cz/ mají tam teď kluziště na střeše a je tam krásná atmosféra 🙂 chystáme se tam i na Mikuláše a mají tam pořád pro děti nějaké super akce 🙂 vevnitř je interaktivní hřiště atd atd.

      • #515703
        m
        michaela77
        Účastník

        To zní parádně, díky za tip. Už jsem si stáhla jejich aplikaci a určitě tam vyrazíme i na ty brusle a na Mikuláše 🙂

  • #515145
    n
    nanna
    Účastník

    Chtěla bych synovi koupit chytré hodinky, které mají možnost video hovoru, gps apod. Kdo jste kupoval, poraďte mi prosím, jaké se vám osvědčily. Moc se v tom nevyznám, děkuju 🙂

  • #514309
    J
    Janicaa
    Účastník

    Syn si moc přeje herní židli, slíbila jsem mu ji k vánocům. Uvítám proto tip na eshop.

  • #514109
    A
    Alenka79
    Účastník

    Moc pěkné puzzle má eshop Mamiee mají pro všechny věkové kategorie a jsou opravdu originální, takové jsem nikde neviděla. Mám podobně staré děti jako vy a už od mala oba skládání puzzle moc baví. Takže jsem jim zde k narozeninám vybrala a pro syna jsem objevila tohle puzzle, které ve tmě svítí https://www.mamiee.cz/p/puzzle-set-dinosauri-svitici-ve-tme-36-dilku . Mají i velký výběr her a hraček, takže tu určo vyberete a pokud si nebudete vědět s výběrem, tak se můžete na ně obrátit a oni Vám poradí :-).

  • #513772
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahoj už se nám to opět blíží a já hledám inspiraci na dárky pro své děti. Mám osmiletou dceru a čtyřletého kluka. Dcera miluje skládání puzzle, takže bych jí chtěla pořídit nějaké opravdu pěkné a zajímavé puzzle a pro syna bych také nějaké pěkné brala. Ale uvítám i typy na nějaké hry a tak :-).

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist